lgma_forumas_plateliai_bendruomene registracija2_lgma_forumas_plateliai 031 Ideali šeima Afrikoje 17 gruziniska-baznycia estera_matuleviciene2_lgma_forumas_plateliai lgma_forumas_2015_38

Naujausi komentarai
Daiva        
2012 gegužės mėn. 7 05:53:56

Laba diena
Rezultatų galutinėje lentelėje klaida. Prašau pataisyti. Ukmergės Taujėnų vidurinė mokykla ir mokytojas paruošęs mokinį – Vidmantas Krikštaponis.

Rimgis        
2012 gegužės mėn. 7 15:59:07

Didelis AČIŪ už olimpiadą! Asmeniškai man iš trijų respublikinių, kuriose dalyvavau, šita, ko gero, įsiminė labiausiai. Visais atžvilgiais: užduočių, organizavimo ir, žinoma, žmonių :) Ačiū Telšiams, ačiū LGMA – pasistengėt :)

Aurelija        
2012 gegužės mėn. 8 18:16:10

Šauniai praleistas laikas olimpiadoje su geriausiai geografiją išmanančiais mokinukais. Linkėjimai Pauliui iš Joniškio, Šarūnui iš Jiezno (puikūs sukinukai šokio ritme), Pauliui iš Šiaulių, Raimondui iš Elektrėnų, Gražvydui iš Alsėdžių, Edvardui iš Kėdainių, Vidui iš Mosėdžio (tas vaikis i prie tonciaus, i prie rožončiaus (žemaitiškai)), Rimgaudui iš Vilniaus (ačiū, kad leidot pasimatuot auksą) ir visiems, aplankiusiems ir 3 dienas pažinusiems Žemaitijos sostinę.

Geografijos olimpiada, mokykla, (ne)laisvalaikis, studijos | altajus.net        
2012 gegužės mėn. 12 08:29:41

[...] Manau olimpiada praėjo gerai, nebuvo didelių nesklandumų. Visgi įdėta nemažai pastangų. Viliuosi šis renginys patiko tiek mokiniams, tiek jų mokytojams. Didelę pagarbą reikėtų atiduoti vertinimo komisijai su Rytu Šalna priešakį. Mano misija olimpiadoje buvo akimirkų įamžinimas. Supratau, kad turimas fotoaparatas visiškai netinka tokio mąsto renginiui. Gal lauke daromi kadrai pavyko, bet tamsesnėje aplinkoje jis bejėgis. Noriu patikinti, kad per šią savaitę pasistengsiu visas nuotraukas atrinkti ir kažkokiu būdu jas patalpinti online. Daugiau informacijos apie olimpiadą, jos užduotis ir akimirkas rasite geografijos mokytojų asociacijos svetainėje geografija.lt. [...]

Genovaitė        
2012 gegužės mėn. 14 11:04:37

Sveikinu visu olimpiados dalyvius ir nugalėtojus! Linkiu sėkmės tolesniuose geografiniuose atradimuose. Iš įamžintų akimirkų, suprantu, kad buvo puikus renginys:) Džiugu:)

Vaider        
2012 gegužės mėn. 14 11:47:32

Galbūt buvo pernelyg ištempta olimpiada, daug laiko buvo nuobodus laiko stūmimas. Bet kaip sako: lengva kritikuot, kai pačiam nereikia nieko daryt. Didelis ačiū renginio organizatoriams už labai šiltą priėmimą, rūpestį. Užduotys buvo nelengvos, teko nemažai paprakaituot.
Buvo smagu pasiklausyt žemaičių kalbos. Neslėpsiu, būdavo kartais nelengva suprasti, kas sakoma. :-D D

Vaider        
2012 gegužės mėn. 14 11:49:46

*užduotys buvo nelengvos.

ABQ        
2012 birželio mėn. 4 16:24:54

Tai vis delto, ar kada nors bus ideti geografinio tako atsakymai?

LGMA        
2012 birželio mėn. 5 19:21:36

Informacija yra paskelbtaRašyti komentarą

  Vardas (būtinas)

  El.paštas (būtinas)

  Svetainė