lgma-20-trakai-377 kaukazas lgma-forumas-dubingiuose-2-diena-56-1600x1200 
					lgma-20-trakai-467 komandos_pasitarimas_lgma_forumas_plateliai Maskvos centras lgma-forumas-dubingiuose-2-diena-141-1600x1200

Naujausi komentarai
Alina        
2012 spalio mėn. 18 08:03:58

Sveiki, o galima butu suzinoti , kiek klausimu atsakyta teisingai, labai labai idomu.

diana        
2012 spalio mėn. 18 18:59:51

Teko stebėti dalyvių nesąžininguma, vieni atsakinėjo į klausimus, kiti šalia ieškojo atsakymų visagaliame internete. Todėl manau, kad pirmas etapas buvo organizuotas prastai. Galvojant tik savo galva max užtruko 30 min ir mažiau. Bet gal konkurso sumanytojai norėjo patikrinti, kaip vaikai naudojasi internetu?

LGMA        
2012 spalio mėn. 19 08:03:38

Labai dėkojame už pastabą ir repliką. Kadangi konkursas vyksta nuotoliniu būdu, be jokios abejonės, kad galimi nesąžiningumo atvejai. Čia jau mokinių atsakomybės reikalas. Tačiau priekaištauti organizatoriams, kad kažkas prastai organizuota – ne rimta. Tokiu atveju be kritikos paimkite ir pasiūlykite kažką konstruktyvaus. Apie 30 min max mąstymui tai čia sunku tuo patikėti. Joks profesorius neatsakys į visus klausimus iš savo galvos. Ar Jūs patys mėginote atsakyti į visus klusimus?
Klausimai sugalvoti taip, kad į juos atsakant būtinai reikėtų naudotis papildomais informacijos šaltiniais, kad ir visagaliu internetu, svarbu, kad dalyviai apskritai atsakytų į kuo daugiau klausimų.
Po pirmos dienos 7-8 klasių testo teisingai į visus klausimus neatsakė nei vienas dalyvis, o tai rodo, kad klausimai, nors ir buvo rišami prie šių klasių bendrosios mokyklinės tematikos, buvo nelengvi.
O dabar pagalvokite patys – kažkas atlieka testą su visa komanda. Atsako labai gerai, atlikimo laikas irgi labai geras, na, ir galbūt patenka tas vienas dalyvis į finalą. O jame dalyvauja dar 9 dalyviai, klausimai finale sudėtingi, tačiau greta jokių pagalbininkų nėra, interneto irgi nėra, viskas iš savo galvos – ir tokiam nepasiruošusiam arba su kitų pagalba į finalą patekusiam dalyviui gali būti labai gėda. Bet čia jo atsakomybės reikalas.

Vilma        
2012 spalio mėn. 20 19:02:40

Pamiršote, kad ir šeštos klasės dalyvavo. Klausimai su šių klasių mokykline tematika nėra susiję.
Naudotis internetu ir įvairia literatūra buvo galima, nes pristatant šį konkursą organizatoriai iš JAV ambasados tai akcentavo.Rašyti komentarą

  Vardas (būtinas)

  El.paštas (būtinas)

  Svetainė