- Lietuvos geografijos mokytojų asociacija - http://geografija.lt -

2017 metų LGMA Forumas–konferencija Plateliuose (vyksta registracija!)

Parašė LGMA 2017 birželio mėn. 13 d. @ 10:11 Srityje LGMA Forumai, Naujienos | Nėra komentarų

LGMA forumas PlateliaiLGMA tarybos nutarimu 2017 metų LGMA Forumas-konferencija įvyks Plateliuose.

Forumo data: 2017 m. rugsėjo 22 d. (penktadienis) – rugsėjo 23 d. (šeštadienis). Atvykimas rugsėjo 22 d. iki 11 val., išvykimas rugsėjo 23 d. apie 17 val.

Forumo vieta: Viešbutis „Linelis“ , Plokštinės g. 3, Paplatelės k., Plungės r. sav.

Dalyviai: kviečiami dalyvauti visi Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos nariai.

Forumo tema: Geografija vakar, šiandien, rytoj

Forumo-konferencijos statusas: kvalifikacinis seminaras (bus išduoti kvalifikaciniai pažymėjimai).

Registracija: nuo birželio mėn. 10 d. iki birželio mėn. 23 d.

Registracijos anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLf6CsoHdtCOEK0UmXX6×0h1kYvRf8j1f3do51_MFEskEokw/viewform?usp=sf_link

Dėl galimos papildomos registracijos informacija bus paskelbta rugsėjo pirmosiomis dienomis.

Forumo dalyviai, norintys gauti kvalifikacijos pažymėjimus būtinai turi  registruotis ne tik google sistemoje, bet ir semiplius.lt puslapyje.

Primename, kad iki liepos mėn. 1 dienos prašome pervesti 10 eurų avanso mokestį. Šiuo mokesčiu organizatoriai nori garantuoti jūsų atvykimą. Iš šio mokesčio bus kompensuojamos kavos pertraukos ir mokestis už kvalifikacinius pažymėjimus. Neatvykusiems be pateisinamos priežasties mokestis nebus grąžinamas.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos sąskaita: LT34 7300 0100 0062 9653

P.s. mokant prašome nurodyti pilną asociacijos pavadinimą.

Swedbankas

Banko kodas: 73000

Įmonės kodas: 191768562

Nakvynė

Dalyviai gyvens dviejuose skirtingose vietose:

1. Viešbutyje „Linelis“ (Plokštinės g.3, Paplatelės k., Plungės r. sav.) įsikūrusiame prie vieno didžiausių ir švariausių Lietuvoje – Platelių – ežero pakrantėje, Žemaitijos nacionalinio parko prieglobstyje.

Preliminari nakvynės kaina 1 asmeniui parai apie 25 € . Į kambario kainą įskaičiuota: pusryčiai, bevielis internetas, baseinas ir sauna  (21.00-24.00 val.), vieta automobilių stovėjimo aikštelėje. Už viešbučio paslaugas galima atsiskaityti banko kortele arba grynais pinigais.

2. Sodyboje „Po ąžuolais“ (Plokštinės g. 20,  Paplatelės k., Plungės r. sav., 1,8 km. nuo viešbučio „Linelis“) unikalioje Žemaitijos nacionalinio parko vietoje, ramybės ir poilsio oazėje, kalvotoje vietovėje, apsuptoje šimtamečių ąžuolų, iki Platelių ežero 200 m.

Preliminari nakvynės kaina 1 asmeniui parai taip pat apie 25 € su pusryčiais. Už sodybos paslaugas galima atsiskaityti tik grynais pinigais.

Pietūs

Numatomi 2 pietūs (rugsėjo 22 ir 23 d.) viešbučio „Linelis“ kavinėje. Pietų kaina – 7€. Būtina nurodyti iš anksto elektroninėje registracijos anketoje ar valgysite viešbučio kavinėje, pažymint meniu variantą (galimi 3 pasirinkimai).

Vakarienė

Vakarienė planuojama pažintinės kelionės pabaigoje. Žemaičiai jums pasiūlys žemaitiškų valgių (vakarienės kaina apie 8 €). Jei pažintinėje kelionėje planuojate nedalyvauti, galėsite pavakarieniauti viešbučio „Linelis“ kavinėje.

Susimokėti už pietus ir vakarienę turėkite grynų pinigų.

Kultūrinė programa

Rugsėjo 22 d. vakare, apie 16:30 val. numatomos pažintinės kelionės autobusais po Platelių apylinkes, Žemaitijos nacionalinį parką. Planuojami maršrutai skirtingi. Pažintinę kelionę baigsime žemaitiškais valgiais rašytojos Žemaitės memorialiniame muziejuje. Kelionės trukmė apie 4 val.

Kelionės, gyvenimo, maitinimo išlaidas konferencijos dalyviai apsimoka patys arba juos siunčianti institucija. Bus išrašytos sąskaitos. Turėkite ant atskiro lapo užsirašę sąskaitai išrašyti reikalingus rekvizitus (pavardė, vardas, įmonės kodas, mokykla).

.

LGMA simbolika. Visi, norintieji įsigyti marškinėlius su LGMA simbolika ir meile geografijai, prašome tai nurodyti registracijos anketoje.Taip pat reikia pasirinkti ir marškinėlių spalvą bei dydį. Marškinėliai bus pagaminti ir atvežti į Forumą. Jeigu pageidaujate marškinėlių ne tik sau, bet ir kolegoms, apie tai LGMA skyrių pirmininkus prašome informuoti atskiru laišku adresu lgmainformacija@gmail.com

.

.

PRANEŠIMAI: Kviečiame mokytojus konferencijos tema skaityti pranešimus. Norinčius parengti pranešimą (15–20 min. trukmės), prašome iki rugsėjo mėn. 1 d. informuoti apie tai adresu lgmainformacija@gmail.com

Su jumis bus susisiekta ir suderinti visi su pranešimais susiję klausimai.

Pranešimų medžiaga bus skelbiama www.geografija.lt. , todėl reikės pateikti elektroninį pranešimo variantą.

Programą paskelbsime rugsėjo pradžioje.

.

Forumo organizatoriai: LGMA renginių organizavimo komitetas, Plungės LGMA skyrius, Plungės “Saulės” gimnazija, Plungės rajono savivaldybė.

Pasiteirauti viešbučių ir kitais rūpimais klausimais galima telefonu 862011218, ingrida.tam@gmail.com (Ingrida Tamošauskienė, Plungė).

Pranešimų klausimais 8 685 33983 (Rytas Šalna)

Papildomos informacijos apie renginį bus paskelbta rugsėjo mėn. pradžioje, o liepos 1-3 d. – forumo dalyvių sąrašas patikslinimui.

LGMA Forumo 2017 organizatoriai


Straipsnis atspausdintis iš Lietuvos geografijos mokytojų asociacija: http://geografija.lt

Straipsnio adresas:: http://geografija.lt/2017/06/19255/

Visos teisės saugomos © 2009 LGMA.