lgma-forumas-dubingiuose-2-diena-111-1600x1200 lgma-20-trakai-139 lgma-forumas-dubingiuose-2-diena-17-1600x1200 080 Šokančios aborigenės lgma-20-trakai-496 lgma-forumas-dubingiuose-93-hdtv-1080 geografu_kovu_nugaletojai_lgma_forumas_plateliai

Naujausi komentarai
Asta        
2018 kovo mėn. 14 09:57:01

Sveikinu visus mokinius įveikusius pereinamojo balo kartelę. Šaunuoliai!!!
Tarp geriausiųjų yra daug 12 klasės mokinių. Ar organizatoriai žino, kad gegužės 5 d. vyks valstybinis anglų kalbos egzaminas. Tad kyla klausimas: kaip reikėtų suderinti šiuos du svarbius renginius?

Joana        
2018 kovo mėn. 14 10:47:55

sveiki,
gegužės 5d. ketvirtokai laiko anglų kalbos valstybinį egzaminą, o tarp patekusių mokinių yra daug ketvirtokų… Ar keisite datą?

LGMA        
2018 kovo mėn. 14 11:21:39

Ačiū už komentarą.
Respublikinės geografijos olimpiados data buvo paskelbta rugsėjo mėnesį. Spalį 2018 metų olimpiadų grafiką oficialiai patvirtino ŠMM Ministrė. Po mėnesio ar kelių buvo paskelbtas brandos egzaminų grafikas, kurio sudarytojai nederina datų su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru.
Olimpiadų organizavimo komitetas puikiai žino esamą situaciją. Apie pasikeitimus, jeigu tokių bus, bus paskelbta artimiausiu metu.

LGMA        
2018 kovo mėn. 15 21:58:59

DĖMESIO: atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl datų persidengimo bei siekiant sudaryti kuo palankesnes sąlygas abiturientams, keičiama Respublikinės olimpiados data, ji ankstinama viena diena, renginys vyks gegužės 2–4 d.

Lukas        
2018 kovo mėn. 16 11:18:13

Laba diena, esu dvyliktokas ir visą situaciją matau olimpiados dalyvio bei abituriento akimis. Niekam ne paslaptis, jog beveik pusę visų šių metų geografijos olimpiados dalyvių sudaro būtent abiturientai, kuriems dalyvavimas šioje olimpiadoje yra itin svarbus – tai paskutinė mūsų, kaip moksleivių, olimpiada. Tačiau išlaikyti egzaminus puikiais rezultatais yra dar svarbiau. Kadangi po paskutinių atnaujinimų olimpiados data buvo paankstinta viena diena, tačiau tai neišsprendžia šios problemos. Savaitė prieš egzaminus yra paskiriama kartojimui, susikaupimui ir poilsiui, tačiau gegužės 5 dieną yra anglų egzaminas, o prieš tai tris dienas vyktų geografijos olimpiada. Tokiu atveju mes – dvyliktokai olimpiados dalyviai – turime rinktis: ar nepaisant nieko vykti į išsvajotą olimpiadą, ar ją paaukoti vardan egzaminų 100-tukų ir sėkmingų stojimų į aukštąsias mokyklas. Mes trokštame 100-tukų tiek iš olimpiados, tiek iš egzaminų, todėl šiuo atveju matome tik vieną galimybę – olimpiadą nukelti savaitę vėliau, t. y. gegužės 10-12 dienomis.
Todėl mandagiai prašome respublikinės geografijos olimpiados organizatorių – nukelti olimpiados datą savaitę vėliau. Tokiu idealiu atveju liks laimingi visi, o mes – dvyliktokai – džiaugsimės dalyvavę savo mylimos GEOGRAFIJOS olimpiadoje ir puikiai pasirodę anglų egzamine.

Maloniai lauksime teisingo ir tinkamo sprendimo.

LGMA        
2018 kovo mėn. 18 09:29:52

Dėkojame už išsamų komentarą ir išsakytą nuomonę. Sutinkame ir tenka apgailestauti, kad švietimo sistemoje trūksta koordinuotų veiksmų. Taip pat primename, kad olimpiados vieta, laikas bei visos organizavimui reikalingos viešbučių rezervacijos buvo atliktos dar rugsėjo mėnesį. Deja, Nacionalinis egzaminų centras nesiderina prie respublikinių olimpiadų datų, dėl to yra taip, kaip yra.
Galimybės nukelti olimpiadą savaitę vėliau nėra, juo labiau kad kitą šeštadienį vyks jau kitas valstybinis brandos egzaminas.
Primename, kad birželio 26 d. vyks pakartotinė to paties egzamino sesija, kuri tam ir rengiama, jog visi, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalėjo dalyvauti pagrindinėje sesijoje, galėtų laikyti egzaminą. Manytume, kad tai idealus būdas puikiai pasiruošti egzaminui ir jį išlaikyti maksimaliai gerai.
Labai prašome visų abiturientų apsispręsti dėl dalyvavimo Respublikinėje olimpiadoje ir kuo skubiau informuoti savo mokytojus, kurie savo ruožtu informuotų švietimo skyrius.

Sniega        
2018 kovo mėn. 18 20:24:35

Sveiki,tarp testo nugalėtojų pasigedau Armando Kondroškos pavardės, nes surinko 25 taškus. Nežinau, kaip jam tai paaiškinti.

LGMA        
2018 kovo mėn. 21 18:16:52

Ačiū už komentarą.
Atskirų užduočių nugalėtojai buvo išskiriami tik iš mokinių, kurie praėjo į III respublikinį olimpiadų turą, t.y. iš mokinių, kurie surinko daugiau nei 70 balų. Jūsų mokinys Armandas Kondroška surinko 60,5 balo ir į III etapą nepateko, todėl jo nėra ir tarp atskirų užduočių nugalėtojų.
Toks išskyrimas taikomas dėl to, kad II ture svarbiausias bendras mokinių surinktų taškų skaičius, kuris leidžia mokiniams praeiti į kitą turą ir parodo bendrą aukštą žinių lygį. Geri rezultatai tik vienoje užduotyje dažniausiai parodo mokinio sėkmę arba tam tikras vietinės vertinimo komisijos vertinimo ypatybes.
Tik išskiriant nugalėtojus pagal klases, buvo paimti visi 9-tų klasių mokiniai, nes jiems dar sunku konkuruoti bei aplenkti vyresnius (10, 11, 12 klasių) mokinius ir surinkti daugiau nei 70 balų.Rašyti komentarą

  Vardas (būtinas)

  El.paštas (būtinas)

  Svetainė