lgma-forumas-dubingiuose-2-diena-179-1600x1200 Monumentų slėnis            lgma-forumas-dubingiuose-2-diena-65-1600x1200 albertas_krauleidis_valentinas_padriezas 143 lgma-20-trakai-213 074 lgma_forumas_2015_44

Naujausi komentarai
Irena        
2018 kovo mėn. 7 13:30:28

Laba diena, moksleiviams pateikta praktinė užduotis (Elbės upės žemupio vaizdas) mokinaims buvo atspausdinta NESPALVOTAI. Kaip vertintoajms vertinti, jei mokiniai negalėjo išskirti spalvų? Geležinkelio nesimato net spalvotai pateiktoje nuotraukoje.

LGMA        
2018 kovo mėn. 7 23:48:09

Ačiū už paklausimą. Tačiau didžioji dalis klausimo turi būti skirta Jūsų savivaldybės švietimo centrui / skyriui, nes būtent jie gauna užduotis ir atsakingi už jų deramą paruošimą olimpiadoje dalyvaujantiems mokiniams. Geografijos užduotys iš esmės visada būna spalvotos, o šie metai nebuvo jokia išimtis. Dėl geležinkelio nepergyvenkite, jo žymėjimas net nebuvo vertinamas.

Sigita        
2018 kovo mėn. 8 08:32:59

Šį kartą su užduotimis tikrai buvo perlenkta. Ypatingai su praktine užduotimi, kuri tokia iš viso nukrito ant galvos vaikams pirmą kartą. Galėjo būti nurodyti tikslesni reikalavimai žemėlapiui. Vaizde, net spalvotame, buvo neaišku kur yra keliai, kanalai, ir kiti objektai mažai aiškūs.Kad bus reikalingi spalvoti pieštukai, buvo paskelbta paskutiniu momentu. Užduotis su ežerais taip, pat nesamoninga. Įspūdis toks, kad mažai yra galvojama apie mokinius (juos ištinka didelis nusyvilimas), mažai skiriama laiko užduočių kūrimui. Be fantazijos. Sumetama bet kas, kas šauna pirmoje eilėje į galvą. Nepagalvojama net apie galimus atsakymų variantus.Įsivaizduokime, kokia laimė skatinimas naudotis skaipu. Kai visi išvykusių tėvų vaikai išgyvena didžiulę psichologinę traumą dėl gyvenimo atskirai.

povilas        
2018 kovo mėn. 9 20:30:33

Kur galima rasti užduotis ir atsakymus?

LGMA        
2018 kovo mėn. 14 11:17:36

Dėkojame, Sigita, už Jūsų atvirą nuomonę. Viską vertiname, visada į viską stengiamės atsižvelgti. LGMA atstovauja mokytojų interesus, nėra jokia biurokratinė institucija, kuri nepaisytų mokytojų pageidavimų. Tačiau leiskite ir mums išsakyti mūsų požiūrį. Visų pirma, II turo olimpiada yra skirta ne mokinių pramogai, bet gabiausių mokinių varžymuisi. Mokinių motyvacijai kelti yra kitų renginių. II turo tikslas – iš daugiau kaip 1100 dalyvių išgryninti stipriausių mokinių 90-uką. Norint pasiekti gerą rezultatą II turo olimpiadoje, reikia labai daug dirbti su mokiniais ir nesibaiminti, kad užduotys gali būti sunkios ar kažkokios suktos. TAI YRA OLIMPIADA, kurioje visada laimi stipriausieji. Mokinių rezultatų analizė rodo, kad daug dalyvių sunkesnes užduotis įveikė gerai.
Labai apgailestaujame, kad savo komentare neišsakėte nei vieno gero žodžio apie užduotis. Negi iš tikrųjų Jums viskas buvo blogai?
Dar kartą ačiū už Jūsų pastabas, kurias atsakingai imame domėn.

Mokytoja        
2018 gruodžio mėn. 5 20:09:02

Kur galima rasti miestų / rajonų olimpiados užduotis ir atsakymus? Kiek žiūrėjau tai tik respublikinės yra įkeltos.Rašyti komentarą

  Vardas (būtinas)

  El.paštas (būtinas)

  Svetainė