Naujienos

Svetainė paleista:
2004 m. vasario 2d.

 

Č. Kudabos geografijos konkurso rezultatai

VIII-asis Respublikinis profesoriaus Č. Kudabos moksleivių

geografijos konkursas

2008 m. balandžio 5 d.

 

Konkurso dalyvių skaičiaus kaita

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

6 klasė

62

176

232

292

270

162

130

129

7 klasė

77

236

264

295

321

173

155

150

8 klasė

76

243

263

307

293

194

160

164

9 klasė

98

199

248

285

276

165

159

149

10 klasė

58

114

158

185

187

114

95

112

11-12 klasės

32

73

75

110

143

108

103

110

Iš viso:

403

1041

1240

1474

1490

916

802

814

 

6 klasės rezultatų protokolas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

Vieta

1.                    

Šteinys Lukas

Alytaus A.Ramanausko-Vanago vid. m.

146

1

2.                    

Ivanovaitė Gabrielė

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimn.

145

2

3.                    

Venclova Robertas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

144

3

4.                    

Tuzaitė Viktorija

Kretingos r. Salantų gimnazija

143

4

5.                    

Leščinskas Linas

Vilniaus V.Į. „Saulės“ privati vid. m.

142

5

6.                    

Žiūraitė Austėja

Kaišiadorių A.Brazausko vid. m-kla

141

6

7.                    

Vaickus Henrikas

Alytaus raj. Simno gimnazija

140

7

8.                    

Klimavičius Justas

Vilniaus Jeruzalės vid. m-kla

137

8

9.                    

Rimavičius Laimutis

Panevėžio 5-oji vid. m-kla

136

9

10.                 

Klinavičius Tomas

Kauno „Vyturio“ vid. m-kla

133

10

11.                 

Lučiūnas Aurimas

Širvintų „Atžalyno“ pagr. m-kla

132

11

12.                 

Šeštakauskaitė Evelina

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija

131

12

13.                 

Semėnaitė Agnė

Vilniaus „Versmės“ vid. m-kla

131

12

14.                 

Pečiulis Gytis

Kauno Šilainių vid. m-kla

130

13

15.                 

Jotkaitė Ingrida

Utenos Aukštakalnio pagr. m-kla

130

13

16.                 

Ragauskytė Eibartė

Vilniaus Žvėryno gimnazija

130

13

17.                 

Noreika Elvinas

Alytaus r. Butrimonių vid. m-kla

129

14

18.                 

Stonytė Ramutė

Joniškio r. Skaistgirio vid. m-kla

129

14

19.                 

Timofejeva Liudmila

Jonavos R.Samulevičiaus pagr. m-kla

126

15

20.                 

Skrebė Titas

Panevėžio „Vyturio“ vid. m-kla

126

15

21.                 

Jatulis Ignas

Ignalinos Č.Kudabos pagr. m-kla

125

15

22.                 

Mizgiris Vytautas

Vilniaus Fabijoniškių vid. m-kla

125

15

23.                 

Plungytė Agota

Kalipėdos Simono Dacho vid. m-kla

124

16

24.                 

Stasiūnaitė Indrė

Elektrėnų sav. Vievio gimnazija

123

17

25.                 

Juškaitė Vaiva

Kėdainių r. Agluonėnų pagr. m-kla

123

17

26.                 

Dabulevičius Nerijus

Prienų „Ąžuolo“ pagr. m-kla

123

17

27.                 

Telišauskas Kipras

Raseinių r. Šaltinio vid. m-kla

123

17

28.                 

Grikietis Matas

Vilkaviškio „Aušros“ vid. m-kla

123

17

29.                 

Juozelskis Andrius

Jonavos Jeronimo Ralio vid. m-kla

122

18

30.                 

Glinevič Evelina

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

122

18

31.                 

Mačiliūnas Markas

Kauno A. Stulginskio vid. m-kla

121

19

32.                 

Kukučionytė Viktorija

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

121

19

33.                 

Janonis Justas

VĮ Alytaus šv. Benedikto gimnazija

121

19

34.                 

Brazytė Ona

Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

120

20

Konkurse dalyvavo 129 šeštokai.

Maksimali balų suma – 172 balai.

7 klasės rezultatų protokolas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

Vieta

1.                    

Ragelytė Augustė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

194

1

2.                    

Grinys Lukas

Kupiškio P.Matulionio vid. m-kla

193

2

3.                    

Danytė Ingrida

Širvintų „Atžalyno“ pagr. m-kla

187

3

4.                    

Graužinytė Modesta

Kauno r. Ežerėlio vid. m-kla

186

4

5.                    

Satkūnaitė Monika

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

183

5

6.                    

Naujokaitis Tadas

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimn.

182

6

7.                    

Šlivinskas Vladas

Radviliškio raj. Minaičių pagr. m-kla

180

7

8.                    

Vežikauskaitė Justė

Vilniaus E.Pliaterytės pagr. m-kla

180

8

9.                    

Krašauskas Linas

Jonavos Justino Vareikio pagr. m-kla

179,5

9

10.                 

Lamin Ilja

Vilniaus „Santaros“ vid. m-kla

179

10

11.                 

Kalvaitytė Miglė

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

172

11

12.                 

Milonaitytė Dovilė

Švenčionėlių pagr. m-kla

171

12

13.                 

Blinovaitė Rolanda

Kauno A. Stulginskio vid. m-kla

170,5

13

14.                 

Kavolis Daumantas

Vilniaus Žygimanto Augusto pagr. m-kla

169

14

15.                 

Kaminskaitė Kristina

Vilniaus Fabijoniškių vid. m-kla

166

15

16.                 

Montvila Justas

Alytaus Piliakalnio vid. m-kla

166

15

17.                 

Dabulskis Matas

Kauno r. Vilkijos gimnazija

164

16

18.                 

Gaučys Kostas

Kretingos r. Salantų gimnazija

162

16

19.                 

Vainiūnaitė Ugnė

Zarasų P.Širvio pagr. m-kla

162

17

20.                 

Žakaitė Emilija

Vilniaus S.Stanevičiaus vid. m-kla

162

17

21.                 

Veliulytė Vita

Prienų „Ąžuolo“ pagr. m-kla

161,5

18

22.                 

Janavičiūtė Brigita

VĮ Alytaus šv. Benedikto gimnazija

160

19

23.                 

Ladukaitė Augustė

Vilniaus Šv.Kristoforo vid. m-kla

160

19

24.                 

Janilionytė Viktorija

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagr. m-kla

158,5

20

25.                 

Lovčikaitė Rūta

Molėtų pagr. m-kla

158,5

20

Konkurse dalyvavo 150 septintokų.

Maksimali balų suma – 215 balų

8 klasės rezultatų protokolas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

Vieta

1.                    

Vilčinskas Nerijus

Širvintų „Atžalyno“ pagr. m-kla

195,5

1

2.                    

Aučina Gediminas

Vilniaus r. Nemenčinės 2-oji vid. m-kla

195

2

3.                    

Šaginas Lukas

Kauno Petro Vileišio vid. m-kla

187,2

3

4.                    

Stavavojūtė Monika

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija

184,5

4

5.                    

Ablonskytė Gabrielė

Kauno Maironio gimnazija

180

5

6.                    

Miečius Paulius

Telšių V.Borisevičiaus katalikiškoji gimn.

179

6

7.                    

Činčytė Julija

Jonavos „Neries“ pagr. m-kla

178,5

7

8.                    

Liepuoniūtė Ieva

Vilkaviškio „Aušros“ vid. m-kla

177,5

8

9.                    

Mironova Jekaterina

Vilniaus Lazdynų vid. m-kla

177

9

10.                 

Brazytė Salomėja

Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

175,5

10

11.                 

Rastenis Justinas

Utenos Aukštakalnio pagr. m-kla

175

11

12.                 

Graužinytė Greta

Kauno Milikonių vid. m-kla

171

12

13.                 

Stundžia Rimgaudas

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ vid. m-kla

166

13

14.                 

Mikutėnaitė Miglė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

164,5

14

15.                 

Vencevičius Marius

Alytaus „Volungės“ vid. m-kla

164

15

16.                 

Paškevičiūtė Miglė

Ukmergės „Šilo“ vid. m-kla

164

15

17.                 

Jankauskas Linas

Šiaulių Didždvario gimnazija

161

16

18.                 

Lapinaitė Lina

Vilniaus Antano Vienuolio pagr. m-kla

160,5

17

19.                 

Vaičiūnas Justas

Kėdainių „Aušros“ vid. m-kla

158

18

20.                 

Slapinskaitė Greta

Biržų Kaštonų pagr. m-kla

157

19

21.                 

Dučinskas Algirdas

Klaipėdos Simono Dacho vid. m-kla

155

20

Konkurse dalyvavo 164 aštuntokai.

Maksimali balų suma – 213 balų.

9 klasės rezultatų protokolas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

Vieta

1.                    

Laukaitytė Urtė

Vilniaus licėjus

164,5

1

2.                    

Liachovičius Darius

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

154,5

2

3.                    

Andriulaitytė Ugnė

Jonavos Senamiesčio gimnazija

153,5

3

4.                    

Stankevičiūtė Silvija

Kėdainių r. Krakių M. Katkaus gimn.

153

4

5.                    

Briunytė Monika

Mažeikių Gabijos gimnazija

146

5

6.                    

Kriščiūnas Donatas

Telšių r. Nevarėnų vid. m-kla

145,5

6

7.                    

Falčik Elžbieta

Vilniaus r. Rukainių vid. m-kla

145

7

8.                    

Baublytė Aušra

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija

144,5

8

9.                    

Gervinskaitė Evelina

Ukmergės „Šilo“ vid. m-kla

144

9

10.                 

Kymantas Tautvydas

VĮ Kauno technologijos universiteto gim.

143,5

10

11.                 

Suchockas Mindaugas

Širvintų L.Stuokos - Gucevičiaus gimnazija

143

11

12.                 

Baltrukevičius Matas

VĮ Alytaus šv. Benedikto gimnazija

143

11

13.                 

Šupik Oleg

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

142

12

14.                 

Lukošiūnaitė Simona

Kupiškio r. Skapiškio vid. m-kla

141

13

15.                 

Murauskaitė Rasa

Pasvalio P. Vileišio gimnazija

140,5

14

16.                 

Latanauskaitė Liucija

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m

138

15

17.                 

Butrimavičius Mantas

Marijampolės Jono Totoraičio vid. m-kla

137,5

16

18.                 

Aleknavičiūtė Laura

Kauno Petro Vileišio vid. m-kla

135,5

17

19.                 

Seiliūtė Ingrida

Alytaus r. Butrimonių vid. m-kla

135

18

20.                 

Kairys Gytis

Gargždų „Kranto“ vid. m-kla

135

18

21.                 

Maciulevičiūtė Gintarė

Kauno Maironio gimnazija

135

18

22.                 

Spetylaitė Monika

Vilniaus Karoliniškių gimnazija

134

19

23.                 

Leiputė Birutė Gabrielė

Vilniaus M. Daukšos vid. m-kla

133,5

20

Konkurse dalyvavo 149 devintokai.

Maksimali balų suma – 180 balų.

10 klasės rezultatų protokolas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

Vieta

1.                    

Ulytė Monika

Vilniaus licėjus

143

1

2.                    

Dudutis Juozas

Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

128

2

3.                    

Kaminskaitė Ieva

Vilniaus Fabijoniškių vid. m-kla

125

3

4.                    

Skapaitė Raimonda

Ukmergės Užupio vid. m-kla

123,5

4

5.                    

Džiaugytė Gintarė

Vilniaus Šeškinės vid. m-kla

123

5

6.                    

Jakubauskaitė Ramunė

Elektrėnų sav. Beižonių pagr. m-kla

122,5

6

7.                    

Morkūnas Egidijus

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimn.

120,5

7

8.                    

Kažukauskas Martynas

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimn.

120

8

9.                    

Kazlauskas Rytis

Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazija

119,5

9

10.                 

Mickutė Ieva

Klaipėdos r. Veiviržėnų gimnazija

117

10

11.                 

Mikėnas Edvinas

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

116,5

11

12.                 

Stanionis Ignas

Viešoji įstaiga Jėzuitų gimnazija

116,5

11

13.                 

Paplevkinas Karolis

Jonavos „Lietavos“ pagr. m-kla

116

12

14.                 

Butėnas Petras

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija

116

12

15.                 

Sadauskaitė Agnė

Alytaus A.Ramanausko-Vanago vid. m.

115,5

13

16.                 

Viselgaitė Gailė

Alytaus raj. Simno gimnazija

115,5

13

17.                 

Vyšniauskas Artūras

S.Stanevičiaus vid. m-kla

115,5

13

18.                 

Kuodelytė Ieva

Jonavos r.Panoterių P.Vaičiūno pagr. m.

114

14

19.                 

Ramoška Darius

Kaišiadorių raj. Žiežmarių vid. m-kla

114

14

20.                 

Šimkus Paulius

Kauno J.Basanavičiaus vid. m-kla

113,5

15

21.                 

Vyšniauskas Žydrūnas

Marijampolės „Šaltinio“ vid. m-kla

113,5

15

22.                 

Šalna Jonas

Vilniaus Radvilų gimnazija

113,5

15

23.                 

Sabalionis Artūras

Birštono gimnazija

112,5

16

24.                 

Narkutė Eglė

Alytaus A.Ramanausko-Vanago vid. m.

112

17

25.                 

Jurgelaitytė Raimonda

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

111,5

18

26.                 

Dubonis Simonas

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

111,5

18

27.                 

Šaltenytė Santa

Molėtų gimnazija

110,5

19

28.                 

Oldyrevas Ernestas

Kauno Veršvų vid. m-kla

108,5

20

Konkurse dalyvavo 112 dešimtokų.

Maksimali balų suma – 156 balai.

11- 12 klasių rezultatų protokolas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

Vieta

1.                    

Neviera Vytas

Biržų „Saulės“ gimnazija

156,5

1

2.                    

Gudelis Donatas

Ignalinos r. gimnazija

156,3

2

3.                    

Vaitkūnaitė Judita

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m-kla

155,8

3

4.                    

Černauskas Andrius

Tauragės „Versmės“ gimnazija

154,8

4

5.                    

Sukač Oleg

Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija

151

5

6.                    

Banytė Justina

Utenos Dauniškio gimnazija

150

6

7.                    

Grigaitis Mantas

Panevėžio „Ąžuolo“ vid. m-kla

149

7

8.                    

Vaidžiulytė Kotryna

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

148,5

8

9.                    

Dudavičiūtė Rugilė

Alytaus r. Butrimonių vid. m-kla

144

9

10.                 

Alesius Vladas

Vilniaus licėjus

142,3

10

11.                 

Gelpernas Romanas

Vilniaus žydų vid. m. „Menachemo namai“

140,8

11

12.                 

Kurganaitė Justina

Joniškio „Aušros“ gimnazija

139,5

12

13.                 

Mankevičius Matas

Vilniaus M. Daukšos vid. m-kla

138,3

13

14.                 

Valantas Simas

Panevėžio 5-oji vid. m-kla

138

14

15.                 

Boguševičius Jonas

VDU „Rasos“ gimnazija

136,8

15

16.                 

Steckevičius Almantas

Kaišiadorių Vaclovo Giržado vid. m-kla

135

16

17.                 

Plukaitė Eglė

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

133,8

17

18.                 

Voveraitis Valdas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

133

18

19.                 

Mikelevičius Mykolas

Ukmergės „Šilo“ vid. m-kla

132,5

19

20.                 

Černevičiūtė Sigita

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimn.

131,5

20

Konkurse dalyvavo 110 vienuoliktos-dvyliktos klasės mokinių.

Maksimali balų suma – 186 balai.

 

GEOGRAFIJOS KONKURSO PROGRAMA

Respublikinio moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkurso užduotys rengiamos remiantis 2003 metų bendrosiomis geografijos programomis ir išsilavinimo standartais.

Užduotys 6 klasei apims šias temas : 1. Geografinis pažinimas. 2. Orientavimasis vietovėje. 3. Planas. 4. Žemėlapis. 5. Vidinė Žemės sandara ir paviršius. 6. Atmosfera. 7. Vanduo Žemėje.

Užduotys 7 klasei apims šias temas : 1. Geografinis pažinimas. 2. Žemėlapiai ir jų įvairovė. 3. Litosfera ir Žemės paviršiaus reljefas. 4. Atmosfera ir klimatas. 5. Geografinės zonos. 6. Pasaulio vandenynas. 7. Žemės gyventojai. 8. Pasaulio politinis žemėlapis. 9. Afrika. 10. Australija ir Okeanija. 12. Arktis ir Antarktis.

Užduotys 8 klasei apims šias temas : 1. Europos ir Azijos bendroji apžvalga (geografinė padėtis, paviršius, klimatas, vidaus vandenys, geografinės zonos). 2. Baltijos šalys. 3. Šiaurės Europa. 4. Vakarų Europa. 5. Vidurio Europa. 6. Pietų Europa. 7. Rytų Europa ir Rusija.

Užduotys 9 klasei apims šias temas : 1. Lietuvos geografinio pažinimo raida. 2. Geografinė padėtis, teritorija, sienos. 3. Lietuvos gelmės ir jų turtai. 4. paviršius. 5. Klimatas. 6. Vandenys. 7. Augalija ir gyvūnija. 8. Gamtos apsauga. 9. Pasaulio ir Lietuvos gyventojai. 10. Politinis žemėlapis, jo raida.

Užduotys 10 klasei apims šias temas : 1. Pasaulio politinis žemėlapis. 2. Pasaulio ūkis. 3. Lietuvos ūkio ypatumai. 4. Pasaulio energetika. 5. Pasaulio pramonė, plėtojimas, šakos. 6. Lietuvos pramonė. 7. Bioprodukcinis ūkis.

Užduotys 11 – 12 klasėms bus ruošiamos pagal egzaminų programą.

© UAB Penki Kontinentai 2004. Visos teisės saugomos. Webmaster