Naujienos

Svetainė paleista:
2004 m. vasario 2d.

 

Geografijos konkurso rezultatai

VII-asis Respublikinis profesoriaus Č. Kudabos moksleivių

geografijos konkursas

2007 m. kovo 17 d.

 

Konkurso dalyvių skaičiaus kaita

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

6 klasė

62

176

232

292

270

162

130

7 klasė

77

236

264

295

321

173

155

8 klasė

76

243

263

307

293

194

160

9 klasė

98

199

248

285

276

165

159

10 klasė

58

114

158

185

187

114

95

11-12 klasės

32

73

75

110

143

108

103

Iš viso:

403

1041

1240

1474

1490

916

802

 

6  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

1

Kalvaitytė Miglė

Trakų Vytauto Didžiojo g-ja

193,5

2

Danytė Ingrida

Širvintų „Atžalyno“ pagr. m-kla

193,0

3

Lamin Ilja

Vilniaus „Santaros“ vid. m-kla

191,5

4

Grinys Lukas

Kupiškio P. Matulionio vid. m-kla

188,5

5

Ragelytė Augustė

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja.

184,0

6

Milonaitytė Dovilė

Švenčionėlių pagr. m-kla

182,0

7

Gaučys Kostas

Kretingos r. Salantų g-ja

181,3

8

Dabulskis Rokas

Kauno r. Saulėtekio A. Mackevičiaus pagr. m-kla

179,5

9

Rizgelis Rokas Joris

Kauno Veršvų vid. m-kla

177,5

10

Žilinskas Ignas

Alytaus A.Ramanausko-Vanago vid. m-kla

177,3

11

Vežikauskaitė Justė

Vilniaus E.Pliaterytės pagr. m-kla

176,5

12

Kudzmonaitė Barbora

Vilniaus šv. Kristoforo vid. m-kla

175,5

13

Gedminas Tadas

Šiaulių „Juventos“ pagr. m-kla

173,5

14

Krašauskas Linas

Jonavos Justino Vareikio pagr. m-kla

173,3

15

Norvaiša Rapolas

Šiaulių „Romuvos“ pagr. m-kla

172,0

16

Gudaitytė Gervilė

Čekiškės P. Dovydaičio vid. m-kla

171,8

17

Dabulskis Matas

Kauno r. Vilkijos vid. m-kla

169,5

18

Bubokaitė Gabrielė

Mažeikių r. Pavasario vid. m-kla

168,0

19

Žakaitė Emilija

Vilniaus S. Stanevičiaus vid. m-kla

167,5

20

Misiūnas Evaldas

Zarasų Pauliaus Širvio pagr. m-kla

167,5

21

Martišiūnas Lukas

Mažeikių r. „Ventos“ vid. m-kla

167,5

22

Gagliano Frančeska

Kauno r. Ežerėlio vid. m-kla

166,3

Konkurse dalyvavo 130 šeštos klasės mokinių.

Maksimali taškų suma – 233 .

 

7  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

1

Vilčinskas Nerijus

Širvintų „Atžalyno“ pagr. m-kla

199,5

2

Liepuoniūtė Ieva

Vilkaviškio „Aušros“ vid. m-kla

191,3

3

Miečius Paulius

Telšių V. Borisevičiaus katalikiškoji g-ja.

191,0

4

Graužinytė Greta

Kauno Milikonių vid. m-kla

188,5

5

Šaginas Lukas

Kauno P. Vileišio vid. m-kla

188,0

6

Jurčiukonytė Elvina

Kauno r. Raudondvario g-ja

185,3

7

Grigaitė Laura

Vilniaus E.Pliaterytės pagr. m-kla

180,3

8

Krašauskaitė Agnė

Jonavos Justino Vareikio pagr. m-kla

175,8

9

Vaškevičiūtė Ugnė

Vilniaus Žygimanto Augusto pagr. m-kla

173,0

10

Aučina Gediminas

Nemenčinės II-oji vid. m-kla

171,3

11

Balaikaitė Arūnė

Kėdainių „Atžalyno“ vid. m-kla

170,3

12

Sokolovas Titas

Panevėžio „Vyturio“ vid. m-kla

167,3

13

Jankauskas Linas

Šiaulių Didždvario gimnazija

166,8

14

Griškonytė Deimantė

Alytaus r. Butrimonių vid. m-kla

165,8

15

Brazytė Salomėja

Radviliškio r. Šeduvos g-ja

165,5

16

Bartuševičiūtė Greta

Kauno r. Vilkijos vid. m-kla

164,5

17

Vaitkevičiūtė Julija

Šiaulių Aukštabalio vid. m-kla

163,3

18

Urbelytė Ugnė

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m-kla

162,0

19

Radavičius Ignas

Kauno Simono Daukanto vid. m-kla

161,8

20

Strikauskaitė Roberta

Joniškio r. Skaistgirio vid. m-kla

161,8

21

Stankutė Austėja

Šiaulių Gegužių vid. m-kla

161,0

Konkurse dalyvavo 155 septintos klasės mokiniai.

Maksimali taškų suma – 227.

 

8  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Vieta

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

1

Valuckaitė Ieva

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m-kla

166,0

2

Strumila Robertas

Vilniaus Salininkų vid. m-kla

153,0

3

Briunytė Monika

Mažeikių Gabijos gimnazija

151,0

3

Abelkis Eimantas

Mažeikių r. Tirkšlių vid. m-kla

151,0

4

Meškėnaitė Gintarė

Kaltinėnų A. Stulginskio vid. m-kla

148,0

5

Liachovičius Darius

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

146,0

6

Maciulevičiūtė Gintarė

Kauno Maironio gimnazija

142,0

7

Unikaitė Rūta

Kauno Šilainių vid. m-kla

138,5

8

Seiliūtė Ingrida

Alytaus r. Butrimonių vid. m-kla

136,0

9

Suchockas Mindaugas

Širvintų „Atžalyno“ pagr. m-kla

131,0

9

Spetylaitė Monika

Vilniaus Karoliniškių gimnazija

131,0

10

Karaliūnaitė Aurelija

Vilniaus šv. Kristoforo vid. m-kla

130,0

10

Baltrukevičius Matas

VĮ Alytaus šv. Benedikto gimnazija

130,0

11

Butrimavičius Mantas

Marijampolės J.Totoraičio vid. m-kla

129,5

12

Jakelis Gediminas

Kauno VĮ Jėzuitų gimnazija

128,0

12

Skonsmonaitė Simona

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

128,0

13

Laurinavičiūtė Monika

Kauno Akad. Vid. m-kla

126,0

14

Garalis Mindaugas

Mažeikių r. „Ventos“ vid. m-kla

125,0

15

Šalna Lukas

Vilniaus Ąžuolyno vid. m-kla

124,0

16

Janavičius Ervinas

Panevėžio J. Miltinio vid. m-kla

123,5

16

Andriulaitytė Ugnė

Jonavos „Neries“ pagr. m-kla

123,5

17

Gervinskaitė Evelina

Ukmergės „Šilo“ vid. m-kla

123,0

18

Kašinskaitė Atėnė

Anykščių Antano Vienuolio gimnazija

122,0

19

Aleknavičiūtė Laura

Kauno P. Vileišio vid. m-kla

121,5

20

Bagdonaitė Ieva

Raseinių pagr. m-kla

121,0

Konkurse dalyvavo 160 aštuntos klasės mokinių.

Maksimali taškų suma – 192.

 

9  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Vieta

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

1

Kaunaitė Unė

Vilniaus licėjus

173,0

2

Dudutis Juozas

Vilniaus S. Nėries g-ja

168,5

3

Slivka Mindaugas

Panevėžio „Minties“ vid. m-kla

168,0

4

Kaminskaitė Ieva

Vilniaus Fabijoniškių vid. m-kla

167,0

4

Skapaitė Raimonda

Ukmergės Užupio vid. m-kla

167,0

5

Jurgelaitytė Raimonda

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

166,0

6

Morkūnas Egidijus

Kauno r. Garliavos J. Lukšos g-ja

165,5

7

Dubonis Simonas

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

163,0

8

Urbanavičiūtė Indrė

Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

160,0

9

Preikša Juozapas

Kauno VDU „Rasos“ g-ja

159,0

10

Džiaugytė Gintarė

Vilniaus Šeškinės vid. m-kla

157,5

11

Bielickas Linas

Ukmergės „Šilo“ vid. m-kla

156,5

12

Goštautaitė Asta

Šiaulių Didždvario g-ja

154,0

12

Stančikaitė Monika

Rietavo Lauryno Ivinskio g-ja

154,0

13

Bielskytė Rasa

Kėdainių „Atžalyno“ vid. m-kla

153,0

14

Pereckaitė Laura

Jonavos Senamiesčio g-ija

152,5

15

Vyšniauskas Žydrūnas

Marijampolės „Šaltinio“ vid. m-kla

152,0

16

Polujanova Karina

Vilniaus Vytauto Didžiojo g-ja

150,0

16

Kažukauskas Martynas

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus g-ja

150,0

16

Ramoška Darius

Kaišiadorių r. Žiežmarių vid. m-kla

150,0

17

Gavelis Aivaras

Alytaus Dzūkijos vid. m-kla

149,0

17

Urbonaitė Greta

Jonavos r. Panoterių P. Vaičiūno pagr. m.

149,0

18

Jakubauskaitė Ramunė

Elektrėnų sav. Beižonių pagr. m-kla

148,0

19

Daleckytė Evelina

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m-kla

147,5

20

Masytė Vytenė

Kauno St. Lozoraičio vid. m-kla

147,0

Konkurse dalyvavo 159 devintos klasės mokiniai.

Maksimali taškų suma – 205.

 

10  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Vieta

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

1

Alesius Vladas

Vilniaus licėjus

169,5

2

Žukas Karolis

Varėnos „Ryto“ vid. m-kla

160,5

3

Neviera Vytas

Biržų „Saulės“ gimnazija

159,0

4

Danilovas Jurijus

Vilniaus J. Basanavičiaus vid. m-kla

153,0

5

Bučelis Ramūnas

Ignalinos rajono g-ija

150,5

6

Kurganaitė Justina

Joniškio „Aušros“ g-ja

148,5

6

Gružauskaitė Martyna

Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

148,5

7

Rukšėnaitė Justė

Jonavos Senamiesčio g-ja

146,8

8

Kuršelis Vytautas

Kauno r. Garliavos J. Lukšos g-ja

146,5

8

Ridzvanavičiūtė Sonata

Alytaus r. Butrimonių vid. m-kla

146,5

9

Kapsevičius Gytis

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

146,0

10

Lukošius Donatas

Telšių V. Borisevičiaus katalikiškoji g-ja

145,5

11

Grigaitis Mantas

Panevėžio „Ąžuolo“ vid. m-kla

142,8

12

Sukač Oleg

Klaipėdos „Žaliakalnio“ vid. m-kla

142,0

13

Gujytė Rūta

Vilniaus Tuskulėnų vid. m-kla

139,5

13

Ramanauskaitė Indrė

Kaltinėnų A. Stulginskio vid. m-kla

139,5

14

Šriupšaitė Giedrė

Kaišiadorių A. Brazausko vid. m-kla

138,0

15

Macaitytė Raminta

Ariogalos vid. m-kla

137,8

16

Šeškutė Milda

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m-kla

137,3

17

Žvikas Vaidotas

Anykščių Antano Vienuolio g-ja

136,5

18

Autukevičiūtė Greta

Kauno r. Babtų gimnazija

135,5

18

Karnickaitė Rasa

Panevėžio „Vyturio“ vid. m-kla

135,5

19

Boguševičius Jonas

Kauno VDU „Rasos“ g-ja

134,0

19

Kirjanovas Mindaugas

Šilutės Vydūno g-ja

134,0

Konkurse dalyvavo 95 dešimtos klasės mokiniai.

Maksimali taškų suma – 181.

 

11-12  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Vieta

Pavardė, vardas

Mokykla

Taškai

1

Vaitkūnaitė Judita

Kauno r. Garliavos Jonučių vid. m-kla

125

2

Dainauskas Simonas

Marijampolės J.Totoraičio vid. m-kla

123

3

Jonaitytė Edita

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

119

4

Banytė Justina

Utenos Dauniškio g-ja

117

5

Černauskas Andrius

Tauragės Versmės g-ja

114

6

Prėskienis Vilmantas

Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

112

7

Šimkus Šarūnas

Kėdainių Atžalyno vid. m-kla

111

8

Mickevičius Vytenis

Kauno r. Babtų g-ja

110

9

Rodevič Edvard

Vilniaus Juventos g-ja

109

10

Kšyvecas Kšyštofas

Vievio gimnazija

108

11

Povilaičius Mangirdas

Pasvalio P. Vileišio g-ja

105

12

Žalytė Rūta

Šiaulių Juliaus Janonio g-ja

104

13

Jurėnaitė Ugnė

Kupiškio P. Matulionio vid. m-kla

103

14

Mankevičius Matas

Vilniaus M. Daukšos vid. m-kla

101

14

Mickutė Milda

Šilalės r. Pajūrio S. Biržiškio vid. m-kla

101

15

Antulis Edgaras

Varėnos „Ąžuolo“ vid. m-kla

99

16

Kavaliauskaitė Dovilė

Šiaulių Didždvario gimnazija

97

17

Žitkevičiūtė Justina

Vilniaus Tuskulėnų vid. m-kla

96

17

Pupinytė Kristina

Šiaulių Didždvario gimnazija

96

18

Ivanovas Paulius

Radviliškio Lizdeikos gimnazija

94

18

Vasiliauskas Darius

Kaišiadorių r. Žaslių vid. m-kla

94

18

Smalinskaitė Gintarė

Šiaulių Gegužių vid. m-kla

94

19

Kaulinis Modestas

Anykščių Antano Vienuolio gimnazija

93

19

Lukošiutė Justina

Telšių V.Borisevičiaus katalikiškoji gimn.

93

19

Galinaitytė Inga

Vilkaviškio „Aušros“ vid. m-kla

93

19

Steckevičius Almantas

Kaišiadorių V.Giržado vid. m-kla

93

19

Volodzkaitė Ieva

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija

93

19

Mikelevičius Mykolas

Ukmergės „Šilo“ vid. m-kla

93

20

Poškavičiūtė Milda

Kauno Šančių vid. m-kla

92

20

Juršėnas Justinas

Ignalinos rajono gimnazija

92

20

Prišas Paulius

Joniškio r. Žagarės vid. m-kla

92

Konkurse dalyvavo 103   11-12 klasių mokiniai.

Maksimali taškų suma – 139.

 

GEOGRAFIJOS  KONKURSO PROGRMA 

6 klasė. 1. Geografinis pažinimas. 2. Orientavimasis vietovėje. 3. Planas. 4. Žemėlapis. 5. Vidinė Žemės sandara ir paviršius. 6. Atmosfera. 7. Vanduo Žemėje. 8. Gyvasis Žemės pasaulis. 9. Pasaulio gyventojai ir valstybės.

7 klasė. 1. Geografinis pažinimas. 2. Žemėlapiai ir jų įvairovė. 3. Litosfera ir Žemės paviršiaus reljefas. 4. Atmosfera ir Žemės klimatai. 5. Geografinės zonos. 6. Pasaulio vandenynas. 7. Pasaulio gyventojai. 8. Pasaulio politinis žemėlapis. 9. Afrika. 10. Australija ir Okeanija.

8 klasė. 1. Bendroji  apžvalga (geografinė padėtis, paviršius, klimatas, vidaus vandenys, geografinės zonos). 2. Baltijos šalys. 3. Šiaurės Europa. 4. Vakarų Europa. 5. Vidurio Europa. 6. Pietų Europa. 7. Rytų Europa ir Rusija.

9 klasė. 1. Lietuvos geografinio pažinimo raida. 2. Geografinė padėtis. Teritorija, sienos. 3. Lietuvos gelmės ir jų turtai. 4. Paviršius. 5. Klimatas. 6. Vandenys. 7. Dirvožemiai. 8. Augalija, gyvūnija. 9. Gamtos apsauga. 10. Pasaulio gyventojai: demografija, urbanizacija, migracijos, religijų ir kultūrų geografija. 11. Lietuvos gyventojai.

10 klasė. 1. Pasaulio politinis žemėlapis, jo raida. 2. Pasaulio gyventojų ypatumai. 3. Pasaulio ūkis. 4. Lietuvos ūkio ypatumai. 5. Pasaulio pramonė ir plėtojimas. 6. Lietuvos pramonė. 7. Bioprodukcinis ūkis. 8. Paslaugų geografija.

 
11-12 klasės. Užduotys rengiamos pagal egzaminų programą.

© UAB Penki Kontinentai 2004. Visos teisės saugomos. Webmaster