Naujienos

Svetainė paleista:
2004 m. vasario 2d.

 

Respublikinis profesoriaus Č. Kudabos moksleivių geografijos konkursas

2005 metų balandžio 2 dieną Vilniaus Pedagoginio Universiteto patalpose įvyko Penktasis respublikinis profesoriaus Česlovo Kudabos geografijos konkursas. Tai neeilinis konkursas, užbaigiantis Profesoriaus gimimo jubiliejinius metus (70 metų). Jame dalyvavo 1490 šeštų-dvyliktų klasių moksleivių.

2001

2002

2003

2004

2005

6 klasė

62

176

232

292

270

7 klasė

77

236

264

295

321

8 klasė

76

243

263

307

293

9 klasė

98

199

248

285

276

10 klasė

58

114

158

185

187

11-12 klasės

32

73

75

110

143

Iš viso:

403

1041

1240

1474

1490

 

6  klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Balai

Vieta

Vailionytė Vytautė

Druskininkų Ryto g-ja

166,50

1

Samaitis Karigaila

Vilniaus Sietuvos vid. m-kla

163,50

2

Kelpšaitė Rūta

Vilkijos vid. m-kla

161,00

3

Trumpauskaitė Kristina

Kauno J. Dobkevičiaus vid. m-kla

159,50

4

Maciulevičiūtė Gintarė

Kauno Maironio g-ja

158,00

5

Vainikauskaitė Greta

Garliavos J. Lukšos g-ja

157,50

6

Čiblys Ignas

Zarasų P. Širvio pagr.m-kla

156,50

7

Petrokas Nerijus

Kretingos J. Pabrėžos g-ja

156,00

8

Leipkutė Birutė

Vilniaus M. Daukšos vid. m-kla

155,50

9

Kurantavičiūtė Marija

Ežerėlio vid. m-kla

155,00

10

Perveneckas Gytis

Šiaulių Didždvario g-ja

154,50

11

Šalna Lukas

Vilniaus S. Daukanto vid. m-kla

154,00

12

Mickūnaitė Skaistė

Vandžiogalos vid. m-kla

153,50

13

Gudžinskaitė Ugnė

Vilniaus Jėzuitų g-ja

152,50

14

Gervinskaitė Evelina

Ukmergės Šilo vid. m-kla

152,00

15

Strumila Robertas

Vilniaus Salininkų vid. m-kla

152,00

15

Skonsmonaitė Simona

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

151,50

16

Vasauskas Gintautas

Šiaulių r. Naisių pagr. M-kla

151,00

17

Vilčinskas Nerijus

Širvintų Atžalyno pagr. m-kla

151,00

17

Vaitkevičiūtė Gabrielė

Šiaulių Aukštabalio vid. m-kla

150,50

18

Dovydaitis Vilius

Šiaulių Romuvos g-ja

150,00

19

Bartaševičius Julius

Vilniaus Jėzuitų g-ja

150,00

19

Jurgatytė Kornelija

Šiaulių r. Naisių pagr. M-kla

149,50

20

Markuckytė Jovita

Garliavos Jonučių vid. m-kla

149,50

20

Konkurse dalyvavo 270 šeštų klasių moksleivių.

Maksimali balų suma – 180.

 

7 klasės moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

balai

Vieta

Ulytė Monika

Vilniaus Žvėryno gimnazija

139,70

1

Kemeklytė Agnė

Vilniaus Viršuliškių vid. m-kla

139,40

2

Uršulis Antanas

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

139,10

3

Sadauskaitė Agnė

Alytaus A. Ramanausko-Vanago vid. m-kla

138,25

4

Džiaugytė Gintarė

Vilniaus Šeškinės vid. m-kla

134,20

5

Vasiliauskas Gediminas

Šiaulių Aukštabalio vid. m-kla

132,15

6

Mažuolytė Aistė

Žiežmarių vid. m-kla

131,10

7

Lastas Lukas

Vilniaus J. Basanavičiaus vid. m-kla

130,30

8

Ulytė Agnė

Vilniaus Žvėryno gimnazija

130,00

9

Trumpa Rimas

Rokiškio Romuvos g-ja

129,65

10

Skapaitė Raimonda

Ukmergės Užupio vid. m-kla

128,50

11

Urbanavičiūtė Indrė

Širvintų Atžalyno pagr. m-kla

127,50

12

Pereckaitė Laura

Jonavos pagr. m-kla

126,15

13

Masiulytė Gintarė

Širvintų Atžalyno pagr. m-kla

126,00

14

Petrauskas Jonas

Pasvalio Svalios pagr. m-kla

125,50

15

Prakapaitė Rūta

Alytaus Volungės vid. m-kla

125,15

16

Blekaitis Arnoldas

Kauno A.Stulginskio vid. m-kla

123,70

17

Buiko Alfredas

Vilniaus M. Daukšos vid. m-kla

123,20

18

Jakubauskaitė Ramunė

Beižonių pagr. m-kla

123,00

19

Ginčaitė Alvita

Šiaulių Juventos pag. m-kla

121,25

20

Konkurse dalyvavo 321 septintų klasių moksleiviai.

Maksimali balų suma – 140.

 

8 klasės moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Balai

Vieta

Markauskas Justinas

Vilniaus S. Stanevičiaus vid. m-kla

131,50

1

Šiaulys Kęstutis

Šilutės Pamario pagr. m-kla

129,75

2

Vaidžiūlytė Kotryna

Šiaulių Juventos pag. M-kla

129,25

3

Rukšėnaitė Justė

Jonavos pagr. m-kla

123,50

4

Ambrasaitė Rūta

Garliavos Jonučių vid. m-kla

120,95

5

Ramanauskaitė Aistė

Kauno Šilainių vid. m-kla

120,10

6

Petruškevičiūtė Ieva

Ukmergės Pašilės pag. m-kla

118,50

7

Žukauskaitė Aušrinė

Vilniaus Gabijos g-ja

117,10

8

Mikuckis Edvardas

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

115,00

9

Jakutavičiūtė Milda

Kauno Milikonių vid. m-kla

114,00

10

Grikpėdytė Martyna

Pavasario vid. m-kla

112,80

11

Šumskaitė Alvija

Ūdrijos pagr. m-kla

112,75

12

Dūdaitė Kornelija

Pakruojo Žemynos pagr. m-kla

112,25

13

Senkovec Alina

Vilniaus Santaros vid. m-kla

112,25

13

Danilovas Jurijus

Vilniaus J. Basanavičiaus vid. m-kla

110,10

14

Vaitiekaitė Aušra

Zarasų P. Širvio pagr. m-kla

109,00

15

Saikevičiūtė Brigita

Alytaus Dainavos vid. m-kla

108,85

16

Ridzvanavičiūtė Sonata

Butrimonių vid. m-kla

108,60

17

Bričkus Dominykas

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

107,85

18

Venciūtė Ieva

Vilniaus Šv. Kristoforo vid. m-kla

107,00

19

Uosis Paulius

Radviliškio Gražinos vid. m-kla

106,60

20

Konkurse dalyvavo 293 aštuntų klasių moksleiviai.

Maksimali balų suma – 135.

 

9 klasės moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

balai

Vieta

1.       

Vaitkūnaitė Judita

Garliavos Jonučių vid.

148,00

1

2.       

Vainauskas Simonas

Marijampolės J. Totoraičio vid. m-kla

145,00

2

3.       

Banytė Justina

Utenos Dauniškio g-ja

144,00

3

4.       

Genutis Saulius

Širvintų L. S.-Gucevičiaus vid. m-kla

143,00

4

5.       

Degutis Augustas

Alytaus Panemunės vid. m-kla

139,50

5

6.       

Niurkaitė Rasa

Kupiškio L. S. - Gucevičiaus g-ja

138,00

6

7.       

Plaipaitė Aistė

Katyčių pagr. m-kla

137,50

7

8.       

Bukauskas Lukas

Šiaulių J. Janonio g-ja

136,10

8

9.       

Griežė Augustas

Vilniaus Fabijoniškių vid. m-kla

135,00

9

10.   

Jankauskas Edgaras

Tauragės Versmės g-ja

134,00

10

11.   

Blusevičius Darius

Širvintų L. S.-Gucevičiaus vid. m-kla

133,50

11

12.   

Bieliukaitė Judita

Druskininkų Ryto g-ja

130,50

12

13.   

Černeckytė Ieva

Garliavos Jonučių vid.

129,50

13

14.   

Stravinskaitė Gintarė

Širvintų r. Musninkų vid. m-kla

129,00

14

15.   

Našlėnaitė Agnė

Karmėlavos B. Buračo vid. m-kla

128,50

15

16.   

Alūzaitė Kristina

Šiaulių Didždvario g-ja

127,50

16

17.   

Paliokaitė Marija

VDU Rasos g-ja

127,10

17

18.   

Kmapaitė Eglė

VDU Rasos g-ja

127,00

18

19.   

Aučinaitė Lina

Vilniaus licėjus

124,50

19

20.   

Pulmonas Arūnas

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

123,50

20

Konkurse dalyvavo 276 devintų klasių mokiniai.

Maksimali balų suma – 160.

 

10 klasės moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.       

Žukauskaitė Saulė

Vilniaus Šv. Kristoforo vid. m-kla

118,25

1

2.       

Povilavičius Mangirdas

Pasvalio P. Vileišio gimnazija

117,50

2

3.       

Šimkus Šarūnas

Kėdainių Atžalyno vid. m-kla

113,50

3

4.       

Mėdžius Tautvydas

Šiaulių Didždvario g-ja

110,50

4

5.       

Andriuškevičiūtė Deimantė

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

110,45

5

6.       

Šidlauskas Bernardas

Tauragės Versmės g-ja

108,50

6

7.       

Šinkūnaitė Laura

Panevėžio 5-oji vid. m-kla

105,20

7

8.       

Pupinytė Kristina

Šiaulių Didždvario g-ja

104,50

8

9.       

Kšivec Kšištofas

Vievio sanatorinė internatinė m-kla

104,35

9

10.   

Jurėnaitė Ugnė

Kupiškio P. Matulionio vid. m-kla

104,25

10

11.   

Vilkaitė Laura

Vilniaus Žemynos g-ja

103,65

11

12.   

Petkelytė Milda

Vilniaus Radvilų g-ja

103,15

12

13.   

Valskys Marius

Juodšilių Šilo pagr. m-kla

101,80

13

14.   

Lukoševičius Edgaras

Kėdainių Aušros vid. m-kla

101,50

14

15.   

Laurinavičiūtė Rūta

Vilniaus Tuskulėnų vid. m-kla

100,60

15

16.   

Pupkaitė Justina

Alytaus Šv. Benediktino vid. m-kla

100,10

16

17.   

Batavičius Simonas

Platelių vid. m-kla

97,00

17

18.   

Markevičius Domantas

Kauno VDU Rasos g-ja

96,85

18

19.   

Pridotkaitė Renata

Panevėžio J. Miltinio vid. m-kla

96,75

19

20.   

Mažeikaitė Gailė

Tauragės Versmės g-ja

96,30

20

Konkurse dalyvavo 187 dešimtų klasių moksleiviai.

Maksimali balų suma – 120.

 

11–12 klasių moksleivių Rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

Balai

Vieta

Taraskevičius Adomas

Varėnos Ryto vid. m-kla

151,0

1

Šabanova Simona(s)

Kauno Maironio g-ja

142,0

2

Kitovas Aleksandras

Jonavos Senamiesčio g-ja

141,5

3

Lukoševičius Šarūnas

Šeduvos vid. m-kla

141,0

4

Vilimas Evaldas

Gargždų Kranto vid. m-kla

140,5

5

Povilauskas Tadas

Panevėžio J. Balčikonio g-ja

140,0

6

Litvinas Karolis

Gargždų Kranto vid. m-kla

139,5

7

Knezėnaitė Vykinta

Vilniaus Fabijoniškių vid. m-kla

139,0

8

Praniauskas Marius

Kupiškio L. S. - Gucevičiaus g-ja

138,0

9

Šimašius Justas

Tauragės Versmės g-ja

137,5

10

Viskantaitė Giedrė

Šiaulių Didždvario g-ja

137,0

11

Bražėnaitė Erika

Vilniaus Minties g-ja

134,5

12

Adomaitis Edgaras

Šiaulių Gegužių vid. m-kla

134,5

12

Kazakaitytė Renata

Panevėžio J. Balčikonio g-ja

133,0

13

Skokova Ilona

Šiaulių Gegužių vid. m-kla

132,5

14

Velička Edgaras

Žiežmarių vid. m-kla

131,5

15

Vilimas Martynas

Vilniaus Žirmūnų g-ja

131,0

16

Endriekutė Simona

Tauragės Šaltinio pagr. m-kla

130,5

17

Nagytė Asta

Mažeikių M. Račkausko g-ja

130,0

18

Varaniūtė Viktorija

Pajūrio vid. M-kla

129,5

19

Bielskus Vaidas

Alytaus Volungės vid. m-kla

129,0

20

Kviklytė Sigita

Kupiškio L. S. Gucevičiaus g-ja

129,0

20

Konkurse dalyvavo 143 vienuoliktų-dvyliktų klasių moksleiviai.

Tikslesnė informacija telefonais: VPU Regioninės geografijos katedra 8-5-273-48-62 arba dr. Virginijus Gerulaitis 8-689-54-613, e-mail.: alnus@mail.lt

 

© UAB Penki Kontinentai 2004. Visos teisės saugomos. Webmaster