Naujienos

Svetainė paleista:
2004 m. vasario 2d.

 

LGMA rajonų ir miestų skyriai

 

 Nr.

Rajonų GMA skyriai

Pirmininkas

Pirmininko adresas

Pirmininko el. paštas

1.     

Akmenės

Vilija Šerpenskienė

Akmenės vidurinė mokykla,
Sodų 7-23, Akmenė

serpenskiene@ one.lt

2.     

Anykščių

Dalia Keibienė

J. Basanavičiaus 54 – 8,Anykščiai

daliakei@gmail.com

3.     

Alytaus raj.

Ona Gustaitienė

Jaunystės 3–12,
LT–4597 Daugai,
Alytaus raj.

ona_gus@yahoo.com

4.     

Biržų

Stanislava Bagdonavičienė

Pačeriaukštė,
LT–5297 Biržų raj.

stasele.geo@hotmail.com

5.     

Elektrėnų sav.

Diana Niparavičienė

„Versmės" gimanazija,
Saulės 30, Elektrėnai

diana.niparas@
hotmail.com

6.     

Ignalinos

Svetlana Ščiurova

Vilniaus 29,LT – 4760 
Dūkštas,
Ignalinos rajonas

dukstovm@ignalina.lt

7.     

Jonavos

Aušrinė Živaitienė

Jonava  ausrine_zivaitiene@

yahoo.com 

 

8.     

Joniškio

Ramutė Grigaliūnienė

mok.centras@
joniskis.lt

9.     

Jurbarko

Vida Reinolcaitė

Stoties 6, Smalininkai,
LT–4457
Jurbarko raj.

zaliojiviltis@omni.lt

10. 

Kaišiadorių

Vincas Zabelskas

Taikos 30,Kaišiadorys

zabelskas@mail.ru

11. 

Kalvarijų. sav.

Milda Alesiūtė

Kalvarijos vidurinė mokykla,
J.Basanavičiaus 16,Kalvarija,
Marijampolės apskritis

kalvar@kalvarija.lm.lt

12. 

Kauno raj.           

Valentinas Padriezas

Vasario 16-osios 19 – 8, Garliava, Kauno raj.

garliavosjonuciuvidurine
@yahoo.com

13. 

Kazlų Rūdos sav.

Vida Budrienė

Kazio Griniaus gimnazija
Atgimimo 8, Kazlų Rūda,
Kazlų Rūdos savivaldybė

 

14. 

Kelmės

Irena Zalepūgienė

Minupiai, Užvenčio apyl.,
LT–5480 Kelmės raj.

zalinute17@ gamil.com

irezale@one.lt

15. 

Kėdainiai

Laima Pauliukevičienė

Liaudies 7–75, Kėdainiai

Ausrosvm@takas.lt

16. 

Klaipėdos raj.

Sigita Ivanauskienė

Gargždai

sivan@centras.lt

17. 

Kretingos

Danutė Vasiliauskienė

Rotušės a. 14 - 15 Kretinga

vade@email.lt

18. 

Kupiškio

Lina Pacevičienė

Melioratorių 8a–7, Noriūnai, LT-4886 Kupiškio raj.

lina.rac@one.lt

19. 

Lazdijų

Jonas Malinauskas

Seinų 88, Lazdijai

jonas.malinauskas@gmail.com

20. 

Mažeikių

Rima Skrodenytė

Naftininkų 18-30, LT–5500 Mažeikiai

rs60@delfi.lt

21. 

Molėtų

Vytautas Šerelis

Naujakurių 1, Alanta,
Molėtų rajonas

vytas.serelis@is.lt

22. 

Pagėgių  savivaldybė

Onutė Urbonienė

Pagėgių vidurinė mokykla, Pagėgiai

 

23. 

Pakruojo

Danutė Ona Armonienė

Savivaldybės švietimo skyrius,
Vyt.Didžiojo g. 63, LT–5220 Pakruojis

pakrsv@takas.lt

24. 

Panevėžio raj.

Vitalija Jodinskienė

LT–5341 Smilgiai, Panevėžio rajonas

smilzita@kaunas
.omnitel.net

25. 

Pasvalio

Genutė Enikienė

Šermukšnių 14–7, Pasvalys

geneenikiene@one.lt

26. 

Plungės

Nijolė Kačinskienė

„Ryto” vidurinė mokykla,
Vaižganto 89, LT–5640 Plungė

geogr@ryto.
plunge.mit.lt

27. 

Prienų

Ona Simanaitienė

Stadiono 10–45, LT–4340 Prienai

grilaima@gmail.com

28. 

Radviliškio

Romusas Labanauskas

Šaukoto vid. m-kla, Radviliškio raj.

romusas.labanauskas@gmail.com

29. 

Raseinių

Alfoncas Mockus

Ateities 3, LT–4422 Viduklė, Raseinių raj.

pmockus@takas.lt

30. 

Rietavo sav.

     

31. 

Rokiškio

Margarita Zadorožnienė

Tyzenhauzų 2a, LT–4820 Rokiškis

Margom@one.lt

32. 

Skuodo

Petras Malūkas

Pr. Žadeikio gimnazija, Vytauto 14, Skuodas

pema@delfi.lt

29.

Šakių

Birutė Bendoraitienė

Draugystės takas 3–3 LT–4460  Šakiai

birutebendoraitiene66@gmail.com

30.

Šalčininkų

Rutkovskij Vladimir

Sniadeckio g. 14-25, LT–4090 Šalčininkai

zacharova@
centras.lt
1vmsal@post.
omnitel.net

31.

Šiaulių

Gitana Kazimieraitienė

 

gitana.sakas@gmail.com

32.

Šilalės

Livija
Lukošiūtė

Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Grėno vid. m-kla

jaseliute@super.lt

33.

Šilutės

Inga Kirkickienė

Šilutės rajonas

inga_kirki@yahoo.com

34.

Širvintų

Aldona Barkauskienė

Vilniaus 43–14, Širvintos

satz@freemail.lt

35.

Švenčionių

Jūratė Guigienė

Žemutinė 45–60, Švenčionėliai

juraaaaa@one.lt

36.

Tauragės

Genovaitė Straukienė

Tauragė

geniki@gmail.com

37.

Telšių

Irena Butikienė

5-oji vid. m-kla, Donelaičio 5, Telšiai

 

38.

Trakų

Birutė Pašiūnienė

Lentvario Šimulionio vid. mokykla, Klevų alėja, Lentvaris, Trakų rajonas

daliak@omni.lt

39.

Ukmergės

Ona Ivko

Miškų 54–4,
LT–4120 Ukmergė

rastine@smetona
.ukmerge.lm.lt

40.

Utenos

Jonas Jarmalavičius

Adolfo Šapokos gimnazija, Paupio 1, LT–4910 Utena

asapokosg@asg.utena.lm.lt

41.

Varėnos

Angelė Malinovskienė

Vytauto 22–54 b, Varėna

ryto.mokykla@
takas.lt

42.

Vilkaviškio

Vilma Rekašienė

Gedimino 15–34, Vilkaviškis

 

43.

Vilniaus

Vytautas Steponavičius

Marijampolio vid. Mokykla, Marijampolis, LT–4007 Naudžių paštas, Vilniaus rajonas

marijampolio@gmail.com

44.

Zarasų

Birute Graužinienė

Sėlių a. 22, Švietimo skyrius. Zarasai

birute.grauziniene@gmail.com

Nr.

Miestų GMA skyriai

Pirmininkas

Pirmininko adresas

Pirmininko el.paštas

1.     

Birštonas

Juozas Aleksandravičius

Kęstučio 29,
Birštonas

 

2.     

Druskininkai

Rima
Griškonytė

Ateities 20–4, LT–4690 Druskininkai

grima@delfi.lt

3.     

Kaunas

Roma Bubelevičienė

Kaunas

roma@cia.lt

4.     

Klaipėda

Staselė
Alenskienė

Kretingos 29–32, LT–5808 Klaipėda

baltija@centras.lt

Alsta@takas.lt

5.     

Palanga

Dainius
Navickas

Palangos 3-oji vid. m-la, Sodų 50, Palanga

pavaduotojai@
centras.lt

6.     

Panevėžys

Danutė
Merkienė

Kampo 7, Vaivadai, Panevėžio rajonas

dmerkiene@
yahoo.com

7.     

Šiauliai

Sniega
Raubaitė

Vytauto 43–18, Šiauliai

sniegair@gmail.com

8.     

Vilnius

Vytautas Butkus

Vilnius

vyt.butkus@gmail.com

9.     

Alytus

Vida

Alytus

vida0731@centras.lt

10. 

Marijampolės savivaldybė

Judita
Leišytė

Ambrazevičiaus 27–6, LT–4520 Marijampolė

juditale@gmail.com 

11. 

Visaginas

Georgijus Mackievičius

 

mackiewicz@dkd.lt

                  

© UAB Penki Kontinentai 2004. Visos teisės saugomos. Webmaster