Naujienos

Svetainė paleista:
2004 m. vasario 2d.

 

2007 m. rajoninė (miestų) geografijos olimpiada

 

IV-oji Centralizuota rajoninė (miestų)

geografijos olimpiada

 

Data: kovo 10 d. (šeštadienis).
 

 

Olimpiados vykdymas

 

Pirminė registracija. Visi rajonai (miestai), norintys prisijungti prie šio turo olimpiados, iki vasario 20 d. apačioje nurodytu elektroniniu adresu arba telefonais registruojasi ir nurodo du (būtinai !) elektroninio pašto adresus, kuriais olimpiados dieną bus išsiųstos užduotys ir atsakymai.

Po pirminės registracijos kiekvienam paraiškovui (švietimo skyriui) elektroniniu arba įprastu paštu bus išsiųsta sąskaita su LGMA rekvizitais apmokėjimui už elektroniniu paštu siunčiamas užduotis ir atsakymus bei internete skelbiamą interaktyvų testą.  

 

Pakartotinė registracija. Kovo 1–8 d. atliekamas elektroninio ryšio patikrinimas su visais nurodytais elektroninio pašto adresatais.

 

 

Olimpiados vykdymas

Kovo 10 d. užduotys nurodytais adresais į mokyklas išsiunčiamos 7.00–8.00 ryto, o atsakymai – po 11.00. Internetinio modulio atsakymai įjungiami ~ 12.15.

Siūloma renginio pradžia – ne anksčiau kaip 10.00.

 

 

Užduotys

Olimpiadai bus parengta nuo 5 iki 10 užduočių, iš kurių organizatoriai galės atsirinkti labiausiai tinkamas.

Siekiant olimpiadai suteikti šiuolaikiškumo atspalvį, vieną užduotį –geografinį testą – bus galimybė atlikti internete geografijos svetainėje www.manogaublys.lt.Nereikia baimintis, kad mokiniai nesupras valdymo. Apsilankyti šioje svetainėje ir „pasimankštinti“ mokiniai gali bet kada. Baigus testą, kompiuteris automatiškai pateiks rezultatą, o bendras įvertinimų protokolas bus paskelbtas ~ 12.15 val.

Testą gausite ir elektroniniu paštu, tad Jūsų pasirinkimas – sudaryti mokiniams galimybes pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis ar eiti senu takeliu. Testo atlikimui reikėtų skirti nuo 10 iki 20 min. Jeigu nėra galimybių iš karto visų mokinių susodinti prie kompiuterių, naudotis internetu mokiniai gali pakaitomis.

 

 

Apmokėjimas

Už siunčiamas elektroniniu paštu bei skelbiamas internete olimpiadai parengtas užduotis ir atsakymus vėliausiai iki kovo 5 d. Švietimo skyriai į LGMA sąskaitą perveda100 Lt .

 

 

Force major

Numatytos dvi alternatyvios išsiuntimo vietos. 100% garantuoti už ryšius neįmanoma, tačiau ketverių metų patirtis parodė, jog didelių nesusipratimų neįvyko. Visi, kurių adresai buvo teisingi, o pašto dėžutės talpios, gavo išsiųsta informaciją.

 

 

Registracija priimama ir smulkesnė informacija teikiama: rytas.salna@briedis.lt, tel. 5240 1841, mob. 8 685 57942 (Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas Rytas Šalna ).

© UAB Penki Kontinentai 2004. Visos teisės saugomos. Webmaster