Naujienos

Svetainė paleista:
2004 m. vasario 2d.

 

KETVIRTASIS RESPUBLIKINIS ČESLOVO KUDABOS GEOGRAFIJOS KONKURSAS

Gražus mūsų kraštas išaugino daug garsių žmonių. Tarp jų – profesorius, Nepriklausomybės akto signataras, daugelio knygų autorius, mokslininkas ir aktyvus kultūros puoselėtojas Česlovas Kudaba . Jo atminimo įprasminimui prieš penkerius metus gimė idėja organizuoti respublikinį moksleivių geografijos konkursą.

Šiais metais jau ketvirtą kartą Vilniaus pedagoginiame universitete rinkosi mokiniai iš visų Lietuvos mokyklų. Tai ypatingas konkursas. Visų pirma jis skirtas profesoriaus Č. Kudabos 70-osioms gimimo metinėms. Be to, tai pats gausiausias dalyviais konkursas. Jame dalyvavo 1474 šeštų-dvyliktų klasių moksleiviai.

2001

2002

2003

2004

6 klasė

62

176

232

292

7 klasė

77

236

264

295

8 klasė

76

243

263

307

9 klasė

98

199

248

285

10 klasė

58

114

158

185

11-12 klasės

32

73

75

110

Iš viso

403

1041

1240

1474

 

6 klasės mokinių rezultatų protokolas

Eil.Nr.

Pavardė Vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.       

Gavelis A.

Alytaus Dzūkijos vid. m-kla

136,0

1

2.       

Uršulis Antanas

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

135,0

2

3.       

Šliamka Manvydas

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

132,0

3

4.       

Vitašnevas Glebas

Beižionių pagr.m-kla

131,0

4

5.       

Dudutis Juozas

Vilniaus Ozo vid. m-kla

130,0

5

6.       

Zibireva Janina

Ežerėlio vid. m-kla

129,0

6

7.       

Stoma Mikolajus

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

128,0

7

8.       

Jakučionis Domantas

Zarasų P. Širvio pagr. m-kla

127,0

8

9.       

Kemeklytė Agnė

Vilniaus Viršuliškių vid. m-kla

126,0

9

10.   

Gudėnas Motiejus

Vilniaus Antakalnio vid. m-kla

125,0

10

11.   

Šaras Emilis

Šiaulių Aukštabalio vid. m-kla

124,0

11

12.   

Pereckaitė Laura

Jonavos pagr. m-kla

124,0

11

13.   

Karmonaitė Irena

Vilniaus Žvėryno g-ja

123,0

12

14.   

Ulytė Monika

Vilniaus Žvėryno g-ja

123,0

12

15.   

Zamblauskaitė Dovilė

Daugų vid. m-kla

123,0

12

16.   

Norkutė Aistė

Radviliškio Lizdeikos g-ja

122,0

13

17.   

Bukina Vera

Vilniaus Minties g-ja

122,0

13

18.   

Kuodelytė Ieva

Panoterių P.Vaičiūno pagr. m-kla

121,0

14

19.   

Ratkevičius Mindaugas

Vandžiogalos vid. m-kla

121,0

14

20.   

Kievišas Mantas

Šiaulių Aukštabalio vid. m-kla

121,0

14

21.   

Jurėnas Ignas

Kupiškio P. Matulionio vid. m-kla

121,0

14

22.   

Bartusevičius Mantas

Vilkijos vid. m-kla

121,0

14

23.   

Paulauskaitė Simona

Karmėlavos B.Buračo vid. m-kla

120,0

15

24.   

Zenevičiūtė Reveka

Vilniaus Ozo vid. m-kla

120,0

15

25.   

Sidabras Laurynas

Telšių Atžalyno vid. m-kla

120,0

15

26.   

Staržinskas Mantas

Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

120,0

15

27.   

Trumpa Rimas

Rokiškio Romuvos g-ja

119,0

16

28.   

Cibulskas Kostas

Nemenčinės 2-oji vid. m-kla

119,0

16

29.   

Skapaitė Raimonda

Ukmergės Užupio vid. m-kla

119,0

16

30.   

Zibartas Ignas

Laukuvos N. Vėliaus g-ja

119,0

16

31.   

Bacionytė Greta

Šiaulių Didždvario g-ja

118,0

16

32.   

Bielskytė Rasa

Kėdainių Atžalyno vid. m-kla

118,0

16

33.   

Kairaitytė Monika

Zapyškio pagr. m-kla

117,0

17

34.   

Kunickaitė Janina

Babtų vid. m-kla

117,0

17

35.   

Mikuta Povilas

Telšių V.Borisevičiaus katalikiškoji g-ja

117,0

17

36.   

Butėnas Petras

Panevėžio konservatorijos pagr. m-kla

117,0

17

37.   

Gečas Simonas

Šilutės Pamario pagr.m-kla

117,0

17

38.   

Kitovas Vitalikas

Vilniaus Gabijos g-ja

117,0

17

39.   

Veržukauskas Laurynas

Velžio vid. m-kla

117,0

17

40.   

Kanapickas Povilas

Kauno Šilainių vid. m-kla

117,0

17

41.   

Nugaras Martynas

Ukmergės Šilo vid. m-kla

116,0

18

42.   

Kairys Paulius

Garliavos vid. m-kla

116,0

18

43.   

Selmistraitytė Gabrielė

Vilkijos vid. m-kla

116,0

18

44.   

Paulauskas Linas

Jonavos pagr. m-kla

116,0

18

45.   

Masiulytė Gintarė

Širvintų Atžalyno vid.m-kla

116,0

18

46.   

Blekaitis Arnoldas

Kauno A.Stulginskio vid. m-kla

115,0

19

47.   

Povilaitytė Giedrė

Kretingos J.Pabrėžos g-ja

115,0

19

48.   

Balčaitis Mantas

Laukuvos N. Vėliaus g-ja

115,0

19

49.   

Šukys Žilvinas

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

115,0

19

50.   

Vilčinskas Nerijus

Širvintų Atžalyno vid.m-kla

115,0

19

51.   

Gudynas Evaldas

Vilniaus Minties g-ja

114,0

20

Konkurse dalyvavo 292 šeštų klasių mokiniai

Maksimali balų suma –143 balai.

 

7 klasės mokinių rezultatų protokolas

Eil. nr.

Pavardė Vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.       

Jakutavičiūtė Milda

Kauno Milikonių vid.m-kla

137,5

1

2.       

Bričkus Dominykas

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

136,0

2

3.       

Alesius Vladas

Vilniaus S. Stanevičiaus vid. m-kla

134,5

3

4.       

Šiaulys Kęstutis

Šilutės Pamario pagr.m-kla

133,5

4

5.       

Dvylys Dominykas

Garliavos Jonučių vid. m-kla

133,0

5

6.       

Bonikatas Edmundas

Širvintų Atžalyno vid.m-kla

132,5

6

7.       

Markauskas Justinas

Vilniaus S. Stanevičiaus vid. m-kla

131,0

7

8.       

Juozapavičiūtė Kristė

Vilniaus Žvėryno g-ja

127,5

8

9.       

Rukšėnaitė Justė

Jonavos pagr. m-kla

127,3

9

10.   

Broga Dominykas

Vilniaus Žvėryno g-ja

127,0

10

11.   

Butavičiūte Greta

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

126,8

11

12.   

Šeškutė Milda

Garliavos Jonučių vid. m-kla

126,5

12

13.   

Janeliauskaitė Mingailė

Vilniaus Žvėryno g-ja

125,5

13

14.   

Četavičiūtė Enrika

Panevėžio J. Miltinio vid. m-kla

125,0

14

15.   

Lavišius Justas

Vilniaus Mindaugo vid. m-kla

123,0

15

16.   

Ramanauskaitė Aistė

Kauno Šilainių vid. m-kla

122,0

16

17.   

Šarkauskaitė Simona

Alytaus A.Ramanausko-Vanago vid.m-kla

121,8

17

18.   

Kvaraciejūtė Monika

Vilniaus Žygimanto Augusto pag. m-kla

121,3

18

19.   

Šriupšaitė Giedrė

Kaišiadorių A.Brazausko vid. m-kla

121,3

18

20.   

Žukauskas Viktoras

Kruonio vid. m-kla

121,0

19

21.   

Valečkaitė Birutė

Vilniaus Žygimanto Augusto pag. m-kla

120,5

20

Konkurse dalyvavo 295 septintų klasių mokiniai

Maksimali balų suma – 149 balai

 

8 klasės mokinių rezultatų protokolas

Eil.Nr.

Pavardė Vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.       

Genutis Saulius

Širvintų Atžalyno vid.m-kla

34,6

1

2.       

Bukauskas Lukas

Šiaulių Juventos vid.m-kla

33,5

2

3.       

Jakaitė Rusnė

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

33,3

3

4.       

Tumėnas Rolandas

Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus vid. m-kla

32,9

4

5.       

Stakaitytė Gabrielė

Vilniaus Žemynos pagr. m-kla

32,6

5

6.       

Mikelevičius Mykolas

Ukmergės Šilo vid. m-kla

32,4

6

7.       

Pauliukevičius Jonas

Kėdainių Aušros vid. m-kla

32,3

7

8.       

Banytė Justina

Utenos Dauniškio g-ja

32,2

8

9.       

Sakalauskaitė Rūta

Gargždų Kranto vid. m-kla

32,1

9

10.   

Vaitkūnaitė Judita

Garliavos Jonučių vid. m-kla

32,0

10

11.   

Vengelis Julius

Vilniaus Karoliniškių g-ja

31,7

11

12.   

Pulmanas Arūnas

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

31,6

12

13.   

Vaitukaitytė Rūta

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

31,4

13

14.   

Degutis Augustas

Alytaus Panemunių vid. m-kla

31,4

13

15.   

Alūzaitė Kristina

Šiaulių Didždvario g-ja

31,2

14

16.   

Juknevičiūtė Saulė

Šiaulių Didždvario g-ja

31,1

15

17.   

Blusevičius Darius

Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus vid. m-kla

30,8

16

18.   

Toliautas Leonas

Vilniaus S. Stanevičiaus vid. m-kla

30,5

17

19.   

Aučinaitė Lina

Vilniaus Fabijoniškių vid m-kla

29,9

18

20.   

Jurevičius Ovidijus

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

29,8

19

21.   

Kaulinis Modestas

Anykščių A. Vienuolio g-ja

29,8

19

22.   

Menkevičius Gediminas

Kauno Santaros g-ja

29,8

19

23.   

Tamašauskaitė Ernesta

Klaipėdos Vydūno vid. m-kla

29,8

19

24.   

Plaipaitė Aistė

Katyčių pagr. m-kla

29,7

20

Konkurse dalyvavo 307 aštuntų klasių mokiniai

Maksimali balų suma - 36,4 balo

 

9 klasės mokinių rezultatų protokolas

Eil.Nr.

Pavardė Vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.       

Pupinytė Kristina

Šiaulių Didždvario g-ja

118,40

1

2.       

Ivanauskaitė Justina

Vilniaus Licėjus

118,25

2

3.       

Rašytė Aurelija

Kupiškio P. Matulionio vid. m-kla

114,40

3

4.       

Mėdžius Tautvydas

Šiaulių Didždvario g-ja

114,35

4

5.       

Pašakarnis Laurynas

Vilniaus Licėjus

114,10

5

6.       

Markevičius Domantas

Kauno Rasos g-ja

109,50

6

7.       

Pridotkaitė Renata

Panevėžio J. Miltinio vid. m-kla

108,30

7

8.       

Batavičiūtė Virginija

Mažeikių Ventos vid. m-kla

107,85

8

9.       

Marčiulaitytė Eglė

Kauno Milikonių vid.m-kla

107,20

9

10.   

Geležiūnaitė Gintarė

Kauno Šilainių vid. m-kla

106,05

10

11.   

Andriuškevičiūtė Deimantė

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

106,00

11

12.   

Povilavičius Mangirdas

Pasvalio P. Vileišio g-ja

105,70

12

13.   

Laurinavičiūtė Gražina

Vilniaus Šeškinės vid. m-kla

105,45

13

14.   

Šimkus Šarūnas

Kėdainių Atžalyno vid. m-kla

105,15

14

15.   

Mažeikaitė Gailė

Tauragės Versmės g-ja

104,30

15

16.   

Šiaulytė Irma

Kretingos J.Pabrėžos g-ja

103,35

16

17.   

Petraitis Aurelijus

Druskininkų Ryto g-ja

101,15

17

18.   

Evčenkaitė Asta

Laukuvos N. Vėliaus g-ja

100,50

18

19.   

Žalytė Rūta

Šiaulių J. Janonio g-ja

100,45

19

20.   

Rutkauskas Marius

Panevėžio V.Žemkalnio g-ja

99,70

20

Konkurse dalyvavo 285 devintų klasių moksleiviai

Maksimali balų suma - 120 balų

 

10 klasės mokinių rezultatų protokolas

Nr.

Pavardė Vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.      

Liekis Ramūnas

Telšių Žemaitės g-ja

66,8

1

2.      

Šimašius Justas

Tauragės Versmės g-ja

66,4

2

3.      

Lapė Vytautas

Tauragės Versmės g-ja

64,7

3

4.      

Dabašinskas Giedrius

Garliavos J. Lukšos g-ja

64,5

4

5.      

Praniauskas Marius

Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

63,6

5

6.      

Dainytė Ingrida

Ukmergės Šilo vid. m-kla

62,4

6

7.      

Juras Martynas

Šiaulių J. Janonio g-ja

62,3

7

8.      

Palaikytė Kristina

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

62,2

8

9.      

Šatas Andrius

Garliavos Jonučių vid. m-kla

61,5

9

10.  

Čeponytė Laura

Ukmergės Šilo vid. m-kla

61,4

10

11.  

Jakštas Vytautas

Šiaulių Didždvario g-ja

61,0

11

12.  

Batavičius Tadas

Platelių vid. m-kla

60,8

12

13.  

Paužuolytė Valda

Šiaulių Juventos vid.m-kla

60,2

13

14.  

Lukoševičius Šarūnas

Šeduvos vid. m-kla

59,3

14

15.  

Aškinytė Daiva

Vilniaus Šv.Kristoforo vid. m-kla

59,1

15

16.  

Nagytė Asta

Mažiekių M. Račkausko g-ja

59,1

15

17.  

Tuskenytė Skaistė

Vilniaus M.Biržiškos g-ja

59,0

16

18.  

Greičius Edvinas

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

58,9

17

19.  

Šilinskaitė Inga

Daugų vid. m-kla

58,8

18

20.  

Vaitkūnaitė Evelina

Garliavos Jonučių vid. m-kla

58,7

19

21.  

Stepšys Augustinas

Vilniaus Minties g-ja

58,4

20

Konkurse dalyvavo 185 dešimtų klasių mokiniai

Maksimali balų suma – 69,7 balo

 

11-12 klasės mokinių rezultatų protokolas

Eil.

Nr.

Pavardė Vardas

Mokykla

Balai

Vieta

1.       

Braziulytė Eglė

Panevėžio J. Miltinio vid. m-kla

172,5

1

2.       

Juršėnas Saulius

Ignalinos raj. g-ja

158,5

2

3.       

Uldukytė Monika

Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

156,0

3

4.       

Ričkus Ignas

Šiaulių Didždvario g-ja

154,5

4

5.       

Šiumeta Mantas

Garliavos Jonučių vid. m-kla

154,0

5

6.       

Brazauskas Linas

Vilniaus Ozo vid. m-kla

153,0

6

7.       

Šabanovas Simonas

Kauno Maironio g-ja

151,5

7

8.       

Urbonaitė Veronika

Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus g-ja

151,3

8

9.       

Žilionis Mindaugas

Vilniaus Žirmūnų g-ja

147,0

9

10.   

Vilimas Evaldas

Gargždų Kranto vid. m-kla

145,0

10

11.   

Servaitė Laima

Šiaulių Didždvario g-ja

144,5

11

12.   

Žunda Donatas

Valkininkų vid. m-kla

144,5

11

13.   

Abramauskaitė Eglė

Šiaulių Didždvario g-ja

144,4

12

14.   

Kudarauskas Artūras

Lazdijų M. Gustaičio vid. m-kla

144,0

13

15.   

Umbrasas Rolandas

Dūkšto vid. m-kla

144,0

13

16.   

Ambrazevičiūtė Agnė

Vilniaus Žirmūnų g-ja

143,5

14

17.   

Litvinas Karolis

Gargždų Kranto vid. m-kla

143,0

15

18.   

Dimparta Valdas

Ežerėlio vid. m-kla

142,5

16

19.   

Šinkūnas Linas

Panevėžio J. Miltinio vid. m-kla

141,0

17

20.   

Čemakin Maksim

Ignalinos raj. g-ja

140,0

18

21.   

Skėrys Giedrius

Šiaulių J. Janonio g-ja

137,5

19

22.   

Dikšaitis Dainius

Klaipėdos P.Mašioto vid. m-kla

137,0

20

Konkurse dalyvavo 110 vienuoliktos-dvyliktos klasių mokinių

Maksimali balų suma – 173 balai

Konkurso organizavimo komiteto nutarimu garbės raštais ir dovanėlėmis apdovanoti visų grupių mokiniai, užėmę 1-10 vietas.

Kilus klausimams prašome kreiptis į VPU Bendrosios geografijos katedrą, tel. 8-5-279-06-21, VPU Regioninės geografijos katedrą, tel. 8-5-273-48-62

arba dr. Virginijų Gerulaitį, tel. 8-689-54-613, el. p.: alnus@mail.lt

© UAB Penki Kontinentai 2004. Visos teisės saugomos. Webmaster