Dėl geografijos studijų VPU

vpu logoAteina svarbus laikotarpis abiturientams – stojimas į aukštąsias mokyklas. Jei Jūsų auklėtiniai apsisprendė stoti į geografijos studijas Vilniaus pedagoginiame universitete, maloniai primename, kad pagal LR Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. gegužės 26 d. Nr. V-917 įsakymą, stojantiems į pedagogines studijas reikia laikyti motyvacinį testą, kuris suteikia papildomus 2 balus stojamųjų balų lentelėje.

Motyvacinis testas bus organizuotas š.m. birželio 27 – liepos 1 d. (penkios dienos,  nuo 8.30 val.), pakartotinė sesija – liepos 7- 8 d. Smulkesnė informacija apie testą pateikiama tinklalapyje: http://www.vpu.lt/priemimo_komisija/Page.aspx?pageID=3512, o taip pat VPU Gamtos mokslų fakulteto Bendrosios geografijos http://www.vpu.lt/gmf/bgk/Page.aspx?pageID=5279 ir Socialinės geografijos ir turizmo katedros http://www.vpu.lt/gmf/rgk/Page.aspx?pageID=5533 tinklalapiuose.

Maloniai kviečiame supažindinti su šia informacija savo auklėtinius ir dar kartą paraginti stoti į geografijos studijų programą VPU.

Prof. hab. Dr. Algimantas Česnulevičius

VPU Bendrosios geografijos katedros vedėjas

Prof. dr. Saulius Stanaitis

VPU Socialinės geografijos ir turizmo katedros vedėjas

Share This Post
2 komentarai
  1. Aš labai noriu, kad ten mane priimtų, parašiau prašymą! 🙂

  2. O nuo kitų metų nesikeis konkursinio balo sudarymas? Nes jau bus valstybinis geografijos egzaminas :}

Rašyti komentarą