Išleisti unikalūs plakatai geografijai, ir ne tik

Pasaulio-religijos_2Leidykla DIDAKTA išleido du naujus plakatus „Pasaulio religijos” ir „Pasaulio šalių politinė santvarka”. Šios priemonės gana universalios, tačiau labai tiktų geografijos kabinetams kaip stacionari vaizdinė medžiaga. .

„Pasaulio religijos” yra pirmasis tokios apimties ir turinio plakatas Lietuvoje. Jame vaizdžiai pristatomos visos pagrindinės pasaulio religijos, jų geografinis išsidėstymas, simboliai, svarbiausi faktai, taip pat nemažai papildomos informacijos. Šis plakatas puikiai tinka išsamesnei analizei, geografijos dėstymui 6, 7, 8, 9, 12 klasėse. Taip pat šis plakatas tiktų ir tikybos bei istorijos kabinetams.

.

Pasaulio-religijos_plakatas_Didakta

.

„Pasaulio šalių politinė santvarka” yra išvaizdus ir aktualus plakatas. Jis pristato valstybių skirstymą pagal valdymo formą ir teritorinį administracinį suskirstymą. Pateikiamas kruopščiai parengtas žemėlapis spalviniais sprendimais susietas su valstybių skirstymu.

Šis plakatas puikiai tinka geografijos dėstymui 7, 8, 9, 12 klasėse. Taip pat šis plakatas tiktų istorijos kabinetams, politologijos pamokoms.

.Politine-saliu-santvarka_plakatas_Didakta

.

Šie specialistų parengti ir aukštos spaudos kokybės laminuoti plakatai patrauks mokinių dėmesį, puoš kabinetą, didins mokinių susidomėjimą mokomaisiais dalykais.

Plakato aukštis 100 cm, o plotis 70 cm.

Dėl plakato įsigijimo prašome kreiptis į leidyklą: www.didakta.lt

Share This Post

Rašyti komentarą