Konkursas – „Per laiko vandenyną”

Geologijos tarnyba logoLietuvos geologijos tarnyba, bendradarbiaudama su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija bei kitomis Lietuvos ir Lenkijos institucijomis bei organizacijomis, skelbia moksleivių dailės darbų konkursą. Tema – „Per laiko vandenyną”.

.

LIETUVOS IR LENKIJOS MOKSLEIVIŲ DAILĖS DARBŲ KONKURSO
MŪSŲ ŽEMĖ – PREITYJE, ŠIANDIEN IR ATEITYJE

TEMAPER LAIKO VANDENYNĄ

SĄLYGOS

KONKURSAS ORGANIZUOJAMAS III–VI KLASIŲ MOKSLEIVIAMS. Kviečiame gamtos pažinimo, geografijos ir pradinių klasių mokytojus organizuoti geologinio-gamtinio pobūdžio konkursą mokyklose. Moksleivių konkusas vyks dviem etapais.

Konkurso temaPER LAIKO VANDENYNĄ (geologinis laikas, procesai suformavę žemę ir vandenis, kontinentų judėjimas…)

Konkurso pradžia – 2012 m. sausio 10 d., pabaiga – 2012 m. balandžio 30 d.

Dailės darbų forma – A4 (rašomojo lapo) formatas: piešiniai tušu, guašu, pieštukais, akvarele, flomasteriais ir pan., karpiniai iš spalvoto popieriaus, klijuoti, siuvinėti, megzti, piešti kompiuteriu ar atlikti kitokia technika. Kitoje darbo pusėje turi būti nurodytas moksleivio, mokytojo (organizavusio konkursą) ir mokyklos kontakatai.

KONKURSO EIGA: Mokytojai – konkurso organizatoriai, iš visų dalyvaujančių klasių išrenka 3 originaliausius, atitinkančius temą ir formą dailės darbus ir siunčia juos paštu Lietuvos geologijos tarnybai.

ATRINKTUS 3 DAILĖS DARBUS IKI 2012 m. BALANDŽIO 30 d. SIŲSTI ŠIUO ADRESU:
LIETUVOS GEOLOGIJOS TARNYBA
S. Konarskio g. 35
LT-03123 Vilnius

http://www.lgt.lt

1I ETAPAS. Visus iš Lietuvos mokyklų gautus dailės darbus (atsiųstus iki balandžio 30 d.) vertins nepriklausoma komisiją, kurios sudėtyje bus atstovai iš Lietuvos geologijos tarnybos, Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos, J. Vienožinskio dailės mokyklos ir Užsienio reikalų ministerijos. Komisija išrinks 3 geriausius moksleivių darbus. Laimėtojai bus informuoti asmeniškai ir paskelbti tinklalapyje adresu: http://www.lgt.lt. Moksleivių darbai bus eksponuojami Lietuvos geologijos tarnyboje.

II –ETAPAS. Trys moksleiviai ir jų mokytojai, bus kviečiami į Lietuvos–Lenkijos antrąjį konkurso etapą – finalą, kuriame bus išrinkti 3 geriausi Lietuvos ir Lenkijos moksleivių darbai. Konkurso finalas vyks birželio 4 d. Lietuvos geologijos tarnyboje, Vilniuje.

PRIZAI. Visiems konkurso dalyviams bus išsiųsti padėkos raštai. Nugalėtojai bus pakviesti į Lietuvos geologijos tarnybą ir apdovanoti prizais.

Konkurso salygos

Skelbimas

Skelbimas

Share This Post
1 komentaras
  1. labai geras konkursas!!!:)

Rašyti komentarą