„Google“ žemėlapiuose jau galima nardyti po vandeniu

google-underwater-street-view„Google“ papildė savo žemėlapių tarnybą vaizdais iš kelių povandeninių rifų, taigi nuo šiol su „Street View“ galima ne tik virtualiai pasivažinėti po miestus, bet ir panirti po vandeniu.

Užfiksuoti šiuos vaizdus „Google“ padėjo projekto „Catlin Seaview Survey“ nariai, tyrinėjantys koralinių rifų būklę ir pasaulinio atšilimo įtaką.

Anksčiau „Google“ naudojo kompiuteriu sukurtus povandeninio pasaulio vaizdus, o dabar jie pirmą kartą pakeisti tikromis nuotraukomis, praneša BBC.

Virtualiai plaukiojant galima užtikti į kadrą pakliuvusių vėžlių, žuvų, jūrų ežių ir kitų vietos gyvių. Tiesa, nors „Street View“ paslaugoje žmonių veidai suliejami siekiant apsaugoti žmonių privatumą, povandeniniai pasaulio gyventojai neužtušuoti.

Kol kas galima pasižvalgyti po Australijos Didįjį barjerinį rifą, Havajų Hanaumos įlanką ir Molokinio kraterį bei Filipinuose esančią Apo salą.

Nuotraukos buvo užfiksuotos naudojant specialius vandeniui atsparius fotoaparatus, galinčius fiksuoti aukštos raiškos (24 mln. tšk.) nuotraukas esant prastam apšvietimui.

Capture

Povandeninius „Street View“ vaizdus galite peržiūrėti čia.

Siūlome pasižiūrėti projekto pristatymą čia

Šaltinis: 15min.lt
Share This Post

Rašyti komentarą