Geografijos mokytojų praktikumas Jonavoje

Jonava2013 m. kovo 26 d. Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje vyko jonaviečių ir raseiniškių geografijos mokytojų konferencija  „Mokymas ir mokymasis geografijos pamokose“. Naudingos diskusijos, vykusios rudenį, paskatino abiejų rajonų pedagogus tęsti bendradarbiavimą.

Tai svečių atsakomasis vizitas po produktyvaus susitikimo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje, kurioje vyko dviejų Lietuvos rajonų geografų konsultacija-praktikumas „Efektyvių galimybių paieška mokant geografijos“.

Svečiai iš Raseinių rajono, lankydamiesi AB „ Achema “, išgirdo įdomius įmonės atstovo ir Barupės pagrindinės mokyklos geografijos mokytojos Zitos Nedzinskienės komentarus apie šios įmonės  veiklą. Ne mažiau įdomi ekskursija pravesta geografijos mokytojos Irenos Knatienės  Justino Vareikio pagrindinės mokyklos geologijos muziejuje.

Jeronimo Ralio gimnazijoje raseiniškius pasitikęs mokyklos direktorius A. Rimkus supažindino su gimnazijos erdvėmis bei veikla, o gimnazijos muziejaus vadovė Daiva Kšivickienė pristatė įdomiausias mokyklos gyvavimo akimirkas, užfiksuotas nuotraukų albumuose bei prisiminimų metraščiuose. Na, o svarbiausia susitikimo dalis – konferencija, kurią organizavo  mokytoja A. Živaitienė,  naudinga ne tik dėl atidžiai išklausytų  pedagogų pranešimų, bet ir atvirų bei nuoširdžių diskusijų apie mokomųjų dalykų integraciją, vandens tausojimą,  naujų metodų, vaizdo medžiagos  bei IKT taikymą, vertinimą bei įsivertinimą ir kt.

Tokie susitikimai padeda akivaizdžiau keisti ugdymo kokybę, todėl tikime, kad bendradarbiavimas tęsis ir šis susitikimas su Raseinių rajono geografais, kuriems vadovauja mokytoja ekspertė Vilma Jokubauskienė, nebus paskutinis.

Jeronimo Ralio gimnazijos mokytoja

metodininkė Aušrinė Živaitienė


Share This Post

Rašyti komentarą