Sveikinimas su Rugsėjo 1-ąja!

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos tarybos ir aktyvo vardu sveikinu visus geografijos mokytojus, geografijos dėstytojus, mokinius ir geografijos mylėtojus su rugsėjo 1-ąja, mokslo ir žinių diena.

 

Šių mokslo metų pradžia, kaip niekada anksčiau, kupina neaiškumo, neapibrėžtumo ir iššūkių, susijusių su aibe nurodymų, reikalavimų ir rekomendacijų bei nuotolinio mokymo, kurio skonį ir kokybę pajutome visi, galimu pakartotinu įvedimu.

Visi kartu esame solidžią brandą pasiekusi bendruomenė, pajėgi priimti laiko iššūkius ir spręsti iškylančias problemas. Tad raginu mokytojus būti aktyviais, drąsiai dalintis naujovėmis ir savo patirtimi.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija pažada ir toliau rūpintis kiekvienu geografijos mokytoju, atstovauti ir ginti visos mūsų sutelktos bendruomenės interesus. Ir toliau skleisime naujausią, aktualiausių geografinę informaciją, teiksime siūlymų ir metodinės medžiagos pamokoms įvairinti ir turtinti, skelbsime naujienas ir nušviesime pavienių mokytojų bei bendruomenių iniciatyvas.

Šiais mokslo metais bus atnaujintos, o nuo 2022 metų mokyklos pdadės dirbti pagal naująsias geografijos bendrojo ugdymo programos, kurių rengime štai jau keturi mėnesiai aktyviai dalyvauja LGMA darbo grupė. Šiuos ir kitus klausimus jau netrukus aptarsime Alytuje vyksiančiame LGMA Forume.

Sėkmingų, prasmingų, darbingų, įdomių ir kūrybingų mokslo ir akademinių metų!

LGMA prezidentas Rytas Šalna

Share This Post

Rašyti komentarą