Įvyko LGMA praktiniai mokymai geografijos mokytojams

Įvyko seminars-praktikumas geografijos mokytojams “Aplinkos tyrimų metodologija geografijos ugdymo kontekste”.

Programos anotacija ir aktualumas

  • Atnaujintose ir Švietimo ministrės jau patvirtintose bendrosiose geografijos ugdymo programose nurodomi reikalavimai gebėjimų ugdymui ir aplinkos tyrimams, kurie yra privalomi ir būtini. Deja, mokytojams labai stinga konkrečių patarimų ir pavyzdžių, kaip teisiškai ir praktiškai atsižvelgti į programos reikalavimus.
  • Ši programa padės iš arčiau susipažinti su praktinės veiklos geografijos ugdyme organizavimo metodika ir pavyzdžiais. Mokytojai gaus teorinę medžiagą ir praktinius gatavus receptus, kaip organizuoti ilgalaikę ar trumpalaikę geografijos tiriamąją veiklą, kaip skatinti mokinių motyvaciją.
  • Bus pristatytos pagrindinės mokykloje naudotinos gamtinės ir visuomeninės geografijos aplinkotyrinės metodikos. Mokytojai turės galimybę savarankiškai artimiausioje aplinkoje, naudojantis įprastomis ir moderniomis priemonėmis, atlikti praktines užduotis.
  • Seminare įgytos žinios ir įgūdžiai suteiks mokytojams daugiau pasitikėjimo ir galimybių pamokose praktiškai taikyti aplinkotyrines metodikas. Seminaro metu sukaupta informacija ir praktinės patirties pavyzdžiai suteiks postūmį mokytojų profesinės kompetencijos plėtotei, paįvairins geografijos ugdymo procesą ir lengviau priimti atnaujintų programų pokyčius.

Seminaro-praktikumo pavadinimas: “Aplinkos tyrimų metodologija geografijos atnaujinto ugdymo kontekste”.  

Renginio statusas: aprobuotas kvalifikacinis renginys. Dalyviams bus išduoti kvalifikaciniai pažymėjimai. 

LGMA partneris: Telšių švietimo centras 

Renginio pobūdis: kontaktinis.

Renginio trukmė: 16 val.

Data: lapkričio 03–04 d. Pradžia 03 d. 11.00 val., pabaiga 04 d. 16.00 val.  

Praktikumo vieta: Kaunas (Victoria viešbučio konferencijų salė). 

Nakvynė: renginio organizatoriai siūlo apsigyventi Victoria hotel Kaunas viešbutyje. Speciali kaina tik seminaro dalyviams – dvivietis kambarys su pusryčiais 62 Eur. Greta viešbučio didžiulis parkingas, arti autobusų ir geležinkelio stotis.      

Registracija (baigta): www.semiplius.lt. Jei mokytojai nėra Semplius sistemoje, pirmiausia joje turi užsiregistruoti, o tik paskui registruotis į renginį. Jei kils problemų, prašome kreiptis ramute.ezerskyte@sctelsiai.lt 

Praktikumą veda: lektorių grupė   

Finansuojama iš mokykloms skirtų lėšų mokytojų kvalifikacijai kelti.

LGMA ir Telšių švietimo centro informacija

Share This Post
6 komentarai
  1. Sveiki, ar seminaras bus kartojamas vėliau?

  2. Laba diena, ar seminaras ir gimnazijų mokytojams, ar tik pagrindinėms mokykloms?

  3. Nepavyksta prisijungti prie sistemos.

Rašyti komentarą