Nuotolinio mokymo platforma MOODLE

14 metų patirtis kuriant ir administruojant MOODLE virtualią mokymosi sistemą lyderiaujančioje Lietuvoje nuotolinio mokymo mokykloje leidžia pasiūlyti paslaugų ir įrankių rinkinį garantuojantį sklandų mokymo procesą nuotoliniu būdu.

Šiuo metu Moodle sistema naudojama 233 šalyse ir šalių valdose ir turi daugiau nei 110 mln. vartotojų visame pasaulyje. Moodle yra lanksti, atvira ir lengvai prieinama sistema, kuri padeda įgyvendinti mokymo ir testavimo poreikius visų tipų organizacijoms. Sistemą naudoja tiek mažos, tiek ir didelės švietimo organizacijos.

Siekiant padėti mokykloms pasiruošti šiai sudėtingai švietimo situacijai, siūlome įrankių ir paslaugų paketą, kuris užtikrins kokybišką, nesudėtingą darbą namuose tiek mokytojui, tiek mokiniui.

Mes įdiegsime bei padėsime Jums suprasti nuotolinio mokymo sistemos principus, užtikrinsime operatyvią pagalbą bei konsultaciją iškilus klausimams, perteiksime visą sukauptą patirtį, kuri mums leido sklandžiai vykdyti nuotolinį mokymą vienijantį daugiau nei vieną tūkstantį mokinių vienoje organizacijoje.

Paslaugų paketą sudaro:
  1. MOODLE sistemos diegimas
  2. MOODLE sistemos konfigūravimas
  3. Serverio nuoma
  4. Serverio priežiūra
  5. Naudojimo instrukcijos mokytojui
  6. Naudojimo instrukcijos mokiniui
  7. Gyvos konsultacijos ir palaikymas visais su nuotoliniu mokymu susijusiais klausimais
Rezultatas po integracijos:

Mokiniai galės atlikti užduotis bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną. Esant rimtam pagrindimui, mokytojas turi teisę atidėti užduočių atlikimo terminą ilgesniam laikui. Labai paprastas pamokų formatas apsaugos mokinius nuo techninių problemų, su kuriomis susiduria kitų mokymo platformų vartotojai. Didelis patogumas mokytojui yra tai, kad pamokos gali būti sukurtos visai savaitei ar mėnesiui, taip mokytojas galės dinamiškiau planuotis savo darbo laiką, išvengs techniškai sudėtingo vaizdo konferencijų pagrindu paremto pamokų vedimo nuotoliniu būdu, kuris dažnu atveju būna nekokybiškas.

Susidomėjus prašome kreiptis el. paštu: miliauskas.justinas@gmail.com

Pats buvau atsakingas už nuotolinio mokymo projektą, prie kurio kūrimo ir vystymo dirbau 14 metų. Lygiagrečiai 4 metus dirbau geografijos mokytoju nuotoliniame mokyme, todėl galėčiau pasidalinti sukaupta patirtimi.

 
 
Share This Post

Rašyti komentarą