2021 metų LGMA Forumas. Registracija baigta.

LGMA aktyvo nutarimu 2021 metų LGMA Forumas vyks Palangoje. 

Skelbiamas GALUTINIS Forumo dalyvių sąrašas.

GALUTINIS_dalyvių_SĄRAŠAS_Forumas_Palanga_rugsėjo14

Jeigu registravotės į Forumą, sumokėjote dalyvio mokestį, tačiau nematote savęs šiame sąraše, nedelsiant kreipkitės į organizatorius.  

 • Forumo data: 2021 m. rugsėjo 17 d. (penktadienis) – rugsėjo 18 d. (šeštadienis). Atvykimas rugsėjo 17 d. iki 12 val., išvykimas rugsėjo 18 d. apie 16 val.
 • Forumo vieta: viešbutis „Palangos žuvėdra“, Meilės al. 11 (įvažiavimas iš Birutės alėjos), Palanga.
 • Dalyviai: kviečiami dalyvauti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos nariai.
 • Forumo tema: Geografijos turinio kaita: tarp tradicijų ir XXI a. iššūkių žmonijai.  
 • Forumo-suvažiavimo statusas: kvalifikacinis seminaras (bus išduoti kvalifikaciniai pažymėjimai).
 • Papildoma registracija BAIGTA
 • Karantinio reikalavimai. Viešbučio administracija, Forumo organizatoriai prašo visų mokytojų laikytis LR Vyriausybės nustatytų reikalavimų didesnio susibūrimo renginiams. Dalyviams būtina turėti galiojantį Galimybių pasą ar kitą dokumentą, suteikiantį teisę lankytis didelio susibūrimo vietose.      

Forumo dalyviai, norintys gauti kvalifikacijos pažymėjimus, būtinai turi registruotis ne tik google sistemoje, bet ir semiplius.lt puslapyje. Šioje sistemoje ieškokite mūsų forumo Palangos pagalbos mokiniui ir mokytojui centro renginiuose.

Oficialus raštas-kvietimas į renginį: Rastas_del_mokytoju_dalyvavimo_2021_LGMA_Forume_konferencijoje_Palangoje  

Primename, kad visi užsiregistravusieji turi pervesti 15 eurų dalyvio mokestį. Šiuo mokesčiu organizatoriai nori garantuoti jūsų atvykimą. Iš šio mokesčio bus kompensuojamos kavos/arbatos pertraukos, mokestis už kvalifikacinius pažymėjimus, konferencijų salės nuoma, kitos išlaidos.

Neatvykusiems be pateisinamos priežasties mokestis negrąžinamas.

 • LGMA atsiskaitomoji sąskaita: LT34 7300 0100 0062 9653
 • Bankas: Swedbank
 • Banko kodas: 73000
 • Įmonės (gavėjo) kodas: 191768562

P.s. mokant prašome nurodyti pilną asociacijos pavadinimą.

Nakvynė

Visi dalyviai gyvens prie pat jūros viešbutyje „Palangos žuvėdra”, Meilės al. 11 (įvažiavimas iš Birutės alėjos), Palanga.

Nakvynės kaina 1 asmeniui parai 45 €. Į kambario kainą įskaičiuota: pusryčiai (švediškas stalas), bevielis internetas, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje. Už viešbučio paslaugas galima atsiskaityti banko kortele arba grynais pinigais.

Pietūs

Numatomi dveji pietūs (rugsėjo 17 ir 18 d.). Vienerių pietų kaina – 10 €. Būtina nurodyti iš anksto elektroninėje google registracijos anketoje, ar valgysite viešbučio kavinėje, pažymint meniu variantą (galimi 2 pasirinkimai).

Vakarienė

Rugsėjo 17 d. vakarienės kaina – 15 €.

Kelionės, gyvenimo, maitinimo išlaidas konferencijos dalyviai apsimoka patys arba juos siunčianti institucija. Pagal mokytojų poreikį gali būti išrašomos sąskaitos faktūros ir už nakvynę, ir už maitinimą kaip kartu, taip ir atskirai. Prašome turėti pasiruošus sąskaitai išrašyti reikalingus rekvizitus (pavardė, vardas, įmonės kodas, mokykla).

LGMA simbolika

Visi, norintieji įsigyti žalius marškinėlius su LGMA simbolika ir meile geografijai, prašome tai nurodyti registracijos anketoje. Marškinėliai bus pagaminti ir atvežti į Forumą. 

Pranešimai

Kviečiame mokytojus konferencijos tema skaityti pranešimus. Norinčius parengti pranešimą (15 min. trukmės), prašome iki rugsėjo mėn. 1 d. informuoti apie tai adresu monblanas@gmail.com

Su jumis bus susisiekta ir suderinti visi su pranešimais susiję klausimai.

Forumo organizatoriai – LGMA renginių organizavimo komitetas.

Pasiteirauti apgyvendinimo, maitinimo klausimais galima telefonu +370 687 80128 arba el. paštu stase.alenskiene@gmail.com (Stasė Alenskienė).

Pranešimų klausimais skambinkite +370 685 33983 (Rytas Šalna)

LGMA Forumo 2021 organizatoriai

Share This Post

Rašyti komentarą