Mokytojai kviečiami į GEOGRAFIJOS PRAKTIKUMĄ (registracija)

Skelbiama registracija į II-ąjį seminarą-praktikumą geografijos mokytojams “Aplinkos tyrimų metodologija geografijos ugdymo kontekste”.

Programos anotacija ir aktualumas

 • Atnaujintose ir Švietimo ministrės jau patvirtintose bendrosiose geografijos ugdymo programose nurodomi reikalavimai gebėjimų ugdymui ir aplinkos tyrimams, kurie yra privalomi ir būtini. Deja, mokytojams labai stinga konkrečių patarimų ir pavyzdžių, kaip teisiškai ir praktiškai atsižvelgti į programos reikalavimus.
 • Ši programa padės iš arčiau susipažinti su praktinės veiklos geografijos ugdyme organizavimo metodika ir pavyzdžiais. Mokytojai gaus teorinę medžiagą ir praktinius gatavus receptus, kaip organizuoti ilgalaikę ar trumpalaikę geografijos tiriamąją veiklą, kaip skatinti mokinių motyvaciją.
 • Bus pristatytos pagrindinės mokykloje naudotinos gamtinės ir visuomeninės geografijos aplinkotyrinės metodikos. Mokytojai turės galimybę savarankiškai artimiausioje aplinkoje, naudojantis įprastomis ir moderniomis priemonėmis, atlikti praktines užduotis.
 • Seminare įgytos žinios ir įgūdžiai suteiks mokytojams daugiau pasitikėjimo ir galimybių pamokose praktiškai taikyti aplinkotyrines metodikas. Seminaro metu sukaupta informacija ir praktinės patirties pavyzdžiai suteiks postūmį mokytojų profesinės kompetencijos plėtotei, paįvairins geografijos ugdymo procesą ir lengviau priimti atnaujintų programų pokyčius.

Seminaro-praktikumo pavadinimas: “Aplinkos tyrimų metodologija geografijos atnaujinto ugdymo kontekste”.  

Renginio statusas: aprobuotas kvalifikacinis renginys. Dalyviams bus išduoti kvalifikaciniai pažymėjimai. 

LGMA partneris: Telšių švietimo centras 

Renginio pobūdis: kontaktinis.

Renginio trukmė: 20 val.

Data: balandžio 13–14 d. Pradžia 13 d. 11.00 val., pabaiga 14 d. 16.00 val.  

Mokymų dalyvio mokestis: 60 Eur. 

Praktikumo vieta: Klaipėdos universitetas (PC „Studlendas”, H. Manto g. 90–1, Klaipėda). Greta didžiulis nemokamas parkingas, netoli autobusų ir geležinkelio stotys.

Nakvynė: renginio organizatoriai siūlo savarankiškai apsigyventi bet kuriame pasirinktame Klaipėdos viešbutyje.       

Registracija (aktyvi): https://www.semiplius.lt/. Jei mokytojai nėra Semplius sistemoje, pirmiausia joje turi užsiregistruoti, o tik paskui registruotis į renginį. Jei kils problemų, prašome kreiptis aldona.kleiviene@sctelsiai.lt  

Praktikumą veda: lektorių grupė   

Finansuojama iš mokykloms skirtų lėšų mokytojų kvalifikacijai kelti.

LGMA ir Telšių švietimo centro informacija

Share This Post
16 komentarų
 1. Sveiki, ar seminaras bus kartojamas vėliau?

 2. Laba diena, ar seminaras ir gimnazijų mokytojams, ar tik pagrindinėms mokykloms?

 3. Nepavyksta prisijungti prie sistemos.

 4. Laba diena. Balandžio 14 diena yra Tarptautinė geografijos nakties data. Tie kurie organizuojam ir dalyvaujam ar mes spėsim grįžti į tos nakties renginius iš Klaipėdos?

 5. Laba diena. Ar programa kita nei lapkričio mėnesį vykusio Kaune?

  • Programa kartojama, derinant ją prie Klaipėdos aplinkos sąlygų. Praktiniams darbams bus parinktos įdomios ir gražios lokacijos.

 6. Kaune tokio praktikumo neplanuojate?

 7. Laba diena.
  Ar numatoma tokia seminaro – praktikumo veikla Vilniuje?

 8. Laba diena, iki kurios dienos registracija bus aktyvi?

Rašyti komentarą