11 Bilo Geitso patarimų jaunimui

Bilas GeitsasBilas Geitsas (Bill Gates) neseniai sakė kalbą universitete apie 11 dalykų, kurių jaunimas niekada neišmoks mokykloje. Jis kalbėjo apie tai, kad politiškai korektiškas ir pagyromis grįstas auklėjimas sukūrė jaunąją kartą, kuri visiškai nesuvokia realybės, ir kad toks auklėjimas sudaro prielaidas patirti nesėkmes realiame gyvenime.1. Gyvenimas yra neteisingas – pratinkitės prie to.

2. Pasauliui nerūpi jūsų savigarba ir savo vertės pajautimas. Pasaulis tikisi, kad jūs, VISŲ PIRMA, kažką nuveiksite vardan to, kad galėtumėte gerai jaustis.

3. Jūs neuždirbsite 60 000 JAV dol. per metus tuoj po mokyklos baigimo. Jūs netapsite viceprezidentu ar neturėsite palydovinio telefono automobilyje, kol to neužsidirbsite.

4. Jei manote, kad jūsų mokytojas nepakenčiamas – pamatysite, koks bus jūsų viršininkas.

5. Užsidirbti pragyvenimui kepant kotletus nėra jūsų savigarbos žeminimas. Jūsų tėvai kotletų kepimą vadino PROGA.

6. Jei jūs patirsite nesėkmę, tai nėra jūsų tėvų kaltė. Neverkšlenkite dėl savo klaidų, mokykitės iš jų.

7. Iki jums gimstant jūsų tėvai nebuvo tokie nuobodūs. Tokiais jie tapo apmokėdami jūsų sąskaitas, skalbdami jūsų drabužius ir klausydami jūsų kalbų apie tai, kokie ypatingi jūs esate ir kokie nevykėliai yra jūsų mokytojai. Tad prieš imdamiesi gelbėti atogrąžų miškus nuo jūsų tėvų kartai priklausančių niokotojų, visų pirma, pamėginkite išsikuopti rūbų spintą savo kambaryje, tvarkingai sudėti batus koridoriuje ir pavalgius išsiplauti savo indus.

8. Jūsų mokykla gal nebeskirsto vaikų į laimėtojus ir pralaimėtojus, bet gyvenimas to daryti nenustojo. Kai kuriose mokyklose yra net panaikinti neigiami įvertinimai, ir jums leidžiama daugybę kartų mėginti, kol randate teisingą atsakymą. Tai visiškai nepanašu į tai, kas vyksta realiame gyvenime.

9. Gyvenimas nėra suskirstytas į semestrus. Jūs negausite tokių ilgų vasaros atostogų, ir darbdaviui visai neįdomu, ar jūs turite laiko ATRASTI SAVE – darykite tai asmeniniu laiku.

10. Televizija NĖRA realus gyvenimas. Realiame gyvenime žmonės turi palikti kavines ir eiti į darbą.

11. Gerai elkitės su vėplomis – gali būti, kad vienam iš jų jums teks dirbti.

Share This Post
3 komentarai
  1. VISAI PATIKO:)

  2. Neblogai, man taip pat patiko 😉

  3. Yra tiesos tačiau buvo ir tokių faktų visai nepriimtinų, bet jau iš mano pusės. Ir kas kad jis turtingiausiais žmogus pasaulyje, yra dar begalė geresnių mąstytojų negu Bilas, bent jau man taip atrodo, per daug kartais jis save išaukština.

Rašyti komentarą