X-asis – jubiliejinis – Č. Kudabos vardo geografijos konkursas įvyko

LogotipasBalandžio 10 d. Vilniaus pedagoginio universiteto Gamtos fakultetą ir vėl sudrebino jaunieji geografai bei juos atlydėjęs gausus geografijos mokytojų būrys. Į šiųmetį jubiliejinį prof. Česlovo Kudabos konkursą atvyko 1036 mokiniai.
Jubiliejinis konkursas sutapo su pablogėjusia Lietuvos ekonomikos padėtimi. Nepaisant to, šis konkursas išlieka populiariausiu geografijos renginiu moksleiviams.
.
C_KUdabos_konkurasa_2010.

Štai taip pasiskirstė mokiniai pagal klases:

6 klasė – 182
7 klasė – 186
8 klasė – 214
9 klasė – 168
10 klasė – 138
11-12 klasė –  156

Per konkurso atidarymą, kuris yra vienas iš šio renginio kulminacinių momentų, kalbėjo Organizacinio komiteto pirmininkas doc. Virginijus Gerulaitis, katedros vedėjas prof. Algimatas Česnulevičius, doc. Kęstutis Švedas, dr. Audronė Galvonaitė, leidyklos „Didakta” direktorius ir renginio rėmėjas Remigijus Martinavičius, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė Judita Leišytė, buvusi IV-ojo Č. Kudabos konkurso (11-12 kl. grupėje) nugalėtoja Eglė Braziulytė (dabar VU istorijos fakulteto magistrantė).

Pasiruošti jubiliejiniam konkursui dabartinėmis ekonomikos sąlygomis buvo gana sudėtinga, tačiau, nepaisant iškilusių sunkumų, organizacinis konkurso komitetas padarė viską, kad šis renginys įvyktų.

Vertėtų priminti, kad šio renginio ilgametis dvasinis vadovas buvo amžino poilsio išėjęs VPU doc. Rimantas Krupickas.

Vertinimo komisija įsipareigojusi ištaisyti moksleivių darbus iki gegužės 6 dienos. Galutiniai rezultatai turėtų būti suvesti iki gegužės 10 d.
.
C_Kudabos_konkursas_2010
Auditorijoje_2010
.
Organizacinis komitetas nuoširdžiai dėkoja rėmėjams už puikius prizus, kurie laukia nugalėtojų – leidyklai Didakta, įmonių grupei Alma Littera ir Šviesa, kelionių agentūroms Kelionių laikas ir Ditmos projektai, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vedėjai dr. Audronei Galvonaitei už įdomią paskaitą „Klimato kaita ir meteorologiniai reiškiniai”,  mokytojams.
.
Fotografijos: Valerijaus Kirilovo ir Ingos Mikulienės
Parengė: Genovaitė Kynė
Share This Post
32 komentarai
 1. Ačiū konkurso rengėjams už šventę jauniesiems geografams.Tikimės ir kitais metais visiem susitikti Ačiū

 2. kada bus rezultatai?

 3. Kodėl šiandien dar nėra rezultatų, parašyta straipsnyje, kad rezultatai bus paskelbti IKI Gegužės 10d.?

 4. Nes lietuvių išskirtinis bruožas yra nieko nepadarymas iki nutartos datos – nei statybos laiku neprasideda, nei įstatymai žmoniškai negalioja, tai ko norėt iš kažkokių konkursų? 😉

  O šiaip, tai parašymas “turėtų” dar nereiškia, kad tikrai bus. Žmonės dirba, užsiėmę. 😉

 5. Užkniso jau juodai!!! ko VPU tiek flegmuoja…??? juk visą mėnesį turėjo… už kiekvieną pavėluotą dieną jiems rykščių reikia… arba tegul nežada…

 6. Būkite žmonės, pasistenkite greičiau paskelbti rezultatus!!!!

 7. Kada rezultatai? Jau užknisa laukt… Kas dien kaip maniakė tikrinu šitą tinklapį… 🙂

 8. Kaip matau, jiems labai patinka tampyti kantrybę

 9. iš tiesų, kada gi bus paskelbti rezultatai? laukiu nesulaikiu.

 10. ei rimtai! paskelbkit rezultatus….. 🙂

 11. Mieli moksleiviai, informuoju, kad Kudabos konkurso rezultatų paskelbimas vėluoja. Šį konkursą organizuoja VPU suburta komanda. Jos atstovai informavo, kad darbai intensyviai vyksta ir šiomis dienomis bus išsvajotieji rezultatai. Prašau visų kantrybės.
  Pagarbiai visiems linkėdamas sėkmės LGMA prezidentas Rytas Šalna

 12. Šis puslapis tapo lankomiausiu puslapiu mano adresyne, bet tik įėjus, pradedu nervintis, nes vis nėra ir nėra rezultatų…

 13. Dalyvavau šiam konkurse ir tikrai didelį įspūdį paliko.. Ačiū rengėjams.
  Su nerimu laukiu rezultatų 🙂

 14. dalyvavau paskutinį kartą,tikiuosi,pasiekiau teigiamą rezultatą…

 15. Labai labai laukiu rezultatu. Buvo paskelbta, kad rezultatai gegužes 15 d., taigi begalo tikiuosi, kad šiandien tikrai ju sulauksiu.

 16. Mano nuomone, šiandien rezultatų nebus, nes jie jau būtų pasirodę dieną, o vakare vargu ar paskelbs.

 17. REZULTATŲ NORIU!!!!!!!!!!!

 18. Nusivyliau organizuotumu jūsų. Buvo parašyta, kad rezultatai bus IKI gegužės 10d, dabar 17d. Kiek dar žadat laukt?

 19. kur rezultatai? :O

 20. Kiek galima.. jau visa savaite vėluoja rezultatai.

 21. gal iki egzaminų paskelbs?vien dėl to aš jiems normaliai ruoštis negaliu,nėra ramybės!!!

 22. Man atrodo tų rezultatų vapšie nebebus… Ir aplamai, nafik rengt kažkokius tokius konkursus, ir žadėt rezultatus būtent iki tos dienos, ir nepaskelbt. Jėzau, geriau tada tokių olimpiadų ir nedarykit, jei matot, kad nesusitvarkot su užduotimis… Žodžiu, beviltiškas reikalas čia.

 23. Nu rengėjai galėtu bent parašyti kodėl vėluoja rezultatai

 24. zmones,nekankinkit ir taip geografijos nukankintu zmoniu!!! : (

 25. NEdalyvau (be sio konkurso) jokiame kitame konkurse kur organizatoriai nesilaiko grafiko. Rezultatu turbut jau nebebus????….

 26. Mieli mokiniai, suprantame, kad nekantriai laukiate rezultatų, mes irgi laukiame, kada galėsime juos paskelbti. Mūsų žiniomis, rezultatai jau suskaičiuoti, baigiami paskutiniai darbai. Visiems šiek tiek kantrybės…

 27. Ačiū. Vis ramiau, kai kas nors reguoja į mūsų nerimą. Nežinomybė visada varo į neviltį.

 28. Pirmą kartą dalyvavau. Mano manymu šis konkursas NUOSTABUS!!! Tik norėčiau paklausti, gal jau rytoj bus rezultatai? Labai jų laukiu! Paskubėkite daryti paskutinius darbus, nes supyk3s jaunimas nebeatvažiuos į šį konkursą.:)
  Su nerimu laukiu atsakymų…

 29. LGMA, kada bus atsakymai?
  Laukiu atsakymo.

 30. DAR KARTA AISKINAME VISIEMS, KAD SI RENGINI ORGANIZUOJA NE LGMA, O VILNIAUS PEDAGOGINIS UNIVERSITETAS. LGMA TIK SKELBIA SAVO SVETAINEJE INFORMACIJA APIE SI RENGINI BEI PASKELBS IR REZULTATUS.

 31. Yraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 32. O bus rodomi laimeje vietas zemiau 20 sawo amziaus grupeje ?

Rašyti komentarą