Žiemą Druskininkuose nori ilsėtis daugiau žmonių nei vasarą Palangoje

DruskininkaiAtlikta lietuvių apklausa parodė, kuriuose kurortuose jie leidžia daugiausiai laiko. Ne vasaros sezono metu Druskininkų populiarumas yra didesnis net už Palangos populiarumą vasarą.

Tyrimo duomenimis, vasaros savaitgalius būtent Palangoje praleisti labiausiai norėtų trečdalis (33 proc.) lietuvių, o ne vasaros savaitgalius Druskininkuose praleisti svajoja daugiau negu trečdalis (37 proc.) šalies gyventojų.

Apklausa atskleidė, kad vasarą ir žiemą lietuviai vertina skirtingus kurortus. Antras pagal populiarumą kurortas vasarą yra Neringa – ten atostogauti nori 26 proc. lietuvių. Trečias pagal populiarumą vasaros kurortas yra Druskininkai.

Ne vasaros sezonu Palanga ir Neringa yra daug mažiau populiarios: šiuose miestuose savaitgalį praleisti norėtų atitinkamai vos 7 ir 2 proc. lietuvių. Antras pagal svajojančių praleisti savaitgalį lankytojų skaičių ne vasaros sezono kurortas po Druskininkų yra Birštonas (18 proc.).

„Akivaizdu, kad miesto svečiai vertina nuoseklų darbą, kuriuo siekiame jiems pasiūlyti kuo įvairesnes aukštos kokybės paslaugas, aktualias visus metus. Nesiekiame konkuruoti su pajūrio kurortais, mūsų tikslas – tapti Lietuvos ne vasaros sezono poilsio sostine. Apklausos rezultatai įrodo, kad šio tikslo siekiame sėkmingai“, – sako Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.
Žiemą Druskininkuose nori ilsėtis daugiau žmonių nei vasarą Palangoje
Druskininkai

Apklausa taip pat atskleidė, kad populiariausi Lietuvos kurortai pagal tai, kiek žmonių juose ilsėjosi per pastaruosius 5 metus, yra Palanga, Druskininkai ir Neringa. Palangoje bent kartą per pastaruosius penkerius metus atostogas leido 48 proc. lietuvių, Druskininkuose – 17 proc., Neringoje – 11 proc.

„Baltijos tyrimai“ apklausą apie Lietuvos gyventojų atostogų įpročius atliko 2015 m. lapkritį. Iš viso apklausti 1078 15-74 metų Lietuvos gyventojai. Galima paklaida – 3 proc.

Šaltinis: perpasauli.lt

Share This Post

Rašyti komentarą