Geografijos naktis Ukmergės rajone

Vasario 20 d. Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje geografijos metodinio būrelio mokytojai rajono moksleiviams suorganizavo geografinį konkursą ,,Geografinė naktis“. Renginyje dalyvavo Antano Smetonos, Jono Basanavičiaus, Želvos, Siesikų ir Taujėnų gimnazijų, „Šilo“, Senamiesčio, Pašilės progimnazijų, Dukstynos ir Užupio pagrindinių mokyklų mokiniai.

Atidarymo metu jaunuosius geografijos entuziastus pasveikino gimnazijos direktorius V. Gendvilis.
Pradžioje mokiniai įsikūrė mokykloje, susipažino su aplinka. Vėliau pristatė savo mokyklas, susiskirstė į komandas ir užuominų pagalba patraukė ieškoti Senamiesčio progimnazijos, kad apžiūrėtų neseniai atidarytą observatoriją. Į gimnaziją grįžusios komandos gavo užduotis atpažinti picas ir kuo daugiau išvardinti jų
pavadinimų, susijusių su geografija.

Taip pat vyko susitikimas su keliautoju Mariumi Gružausku, paskaita
,,Aukščio priklausomybė“. Po to visi įsitraukė į orientacines užduotis po mokyklos erdves, kūrė eiles, žaidė judriuosius žaidimus, šoko kitų šalių tautinius šokius. Paryčiais žiūrėjo kino filmą. Naktis neprailgo, nes buvo daug veiklų.

,,Taip užgimė graži mokinių bendrystė, kuri įpareigoja „Geografijos naktį“ padaryti tradiciniu renginiu“ – taip sakė geografijos metodinio būrelio pirmininkė Daiva Prokapienė.

 

Share This Post

Rašyti komentarą