Abiturientai kviečiami rinktis geografijos studijas Vilniaus universitete

Kviečiame studijuoti GEOGRAFIJĄ Vilniaus universitete, kur klasikiniai fundamentalūs geomokslai vystosi pasitelkdami šiuolaikines technologijas!

Tapkite Žemės gamtinių ir socialinių reiškinių žinovais, supraskite ir spręskite klimato kaitos, taršos, ekosistemų ir kultūrinio kraštovaizdžio apsaugos, migracijos, miestų ir regionų vystymo klausimus.

Doc. dr. Regina Prapiestienė sako, kad mokydamasis geografijos smalsus žmogus gali išsyk šias žinias taikyti praktikoje ir gauti atsakymus į savo „kodėl““.

Alumnė dr. Gintarė Pociūtė-Sereikienė: “geografijos studijos VU man asocijuojasi su laisve – mąstyti, kalbėti, rinktis patinkančią temą ir ją gvildenti savo rašto darbuose. Dėstytojas čia – „gidas“, atskleidžiantis pagrindus ir leidžiantis patiems kritiškai mąstyti, domėtis, daryti savas išvadas, diskutuoti ir net argumentuotai prieštarauti.”

Prisidėkite prie geografinės mokslo bendruomenės, tapkite geografijos mokytoju, teritorijų planavimo specialistu, aplinkosaugininku, GIS praktiku, poveikio aplinkai vertinimo ekspertu!

Geografai įvairiausiuose sektoriuose kuria valstybę, atstovauja savivaldą, dirba nevyriausybinėse organizacijose, siūlo išeitis bendruomenėms, kuria savo verslus. Geografinės žinios praverčia ūkio, turizmo, nekilnojamojo turto, logistikos įmonėse ir kt. 

Daugiau informacijos apie CHGF Geomokslų institute siūlomas visų 3 pakopų geografijos studijų programas rasite: http://www.gkk.gf.vu.lt/studijos/stojantiesiems 

Apsilankykite VU CHGF Geografijos ir kraštotvarkos katedros FB ir sužinokite įdomiausias geografijos alumnų sėkmės istorijas! 

Studijų klausimais prašome kreiptis: darijus.veteikis@gf.vu.lt; +370 609 72736

2020 m. fizinių mokslų krypčių grupei skirta daugiau valstybės finansuojamų vietų!

Rinkis #pirmunumeriuVU  

Share This Post

Rašyti komentarą