2020 metų LGMA Forumas vyks ALYTUJE (registracija sustabdyta)

LGMA aktyvo nutarimu 2020 metų LGMA Forumas vyks Alytuje. Registracija į Forumą vyks nuo birželio 17 iki 30 d.

 • Forumo data: 2020 m. rugsėjo 25 d. (penktadienis) – rugsėjo 26 d. (šeštadienis). Atvykimas rugsėjo 25 d. iki 12 val., išvykimas rugsėjo 26 d. apie 16 val.
 • Forumo vieta: Dzūkų Alaus Restoranas, Alytus (Vilniaus g. 35, Alytus LT-62112)
 • Dalyviai: kviečiami dalyvauti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos nariai.
 • Forumo tema: Nuotolinio mokymo patirtys ir atsinaujinantis geografijos mokymo turinys 
 • Forumo-suvažiavimo statusas: kvalifikacinis seminaras (bus išduoti kvalifikaciniai pažymėjimai).
 • I registracija: nuo birželio mėn. 17 d. iki liepos mėn. 3 d.
 • II – papildoma – registracija: nuo rugsėjo mėn. 1 d.  
 • Registracijos anketa: https://forms.gle/UWQ8rnvezqgbYSeW8

Dėl papildomos registracijos informacija bus paskelbta rugsėjo pirmosiomis dienomis.

Forumo dalyviai, norintys gauti kvalifikacijos pažymėjimus, būtinai turi registruotis ne tik google sistemoje, bet ir semiplius.lt puslapyje. 

Primename, kad visi užsiregistravusieji iki rugpjūčio mėn. 1 dienos turi pervesti 15 eurų avanso mokestį. Šiuo mokesčiu organizatoriai nori garantuoti jūsų atvykimą. Iš šio mokesčio bus kompensuojamos kavos/arbatos pertraukos, mokestis už kvalifikacinius pažymėjimus, pažintinė programa, penktadienio vakarienė gamtoje.

Neatvykusiems be pateisinamos priežasties mokestis nebus grąžinamas.

 • LGMA atsiskaitomoji sąskaita: LT34 7300 0100 0062 9653
 • Bankas: Swedbank, AB bankas
 • Banko kodas: 73000
 • Įmonės (gavėjo) kodas: 191768562

P.s. mokant prašome nurodyti pilną asociacijos pavadinimą.

Nakvynė

Visi dalyviai gyvens keliuose viešbučiuose:

 • „Vaidila” (Rotušės a. 12, Alytus)
 • „Senas Namas” (Užuolankos g. 24, Alytus)
 • „Šolena” (Rato g. 7A, Alytus)

Preliminari nakvynės kaina 1 asmeniui parai numatoma apie 25 € . Į kambario kainą įskaičiuota: pusryčiai, bevielis internetas, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje. Už viešbučio paslaugas galima atsiskaityti banko kortele arba grynais pinigais.

Pietūs

Numatomi 2 pietūs (rugsėjo 25 ir 26 d.) Viešbučių „Vaidila“ ir „Senas Namas“ restoranuose 25 dieną, o 26 dieną – Dzūkų alaus restorane. Vienerių pietų kaina – apie 7-8 €. Būtina nurodyti iš anksto elektroninėje google registracijos anketoje, ar valgysite viešbučio kavinėje, pažymint meniu variantą (galimi 3 pasirinkimai).

Susimokėti už pietus turėkite grynų pinigų. Būtina nurodyti iš anksto elektroninėje registracijos anketoje, ar valgysite viešbučio restorane.

Kelionės, gyvenimo, maitinimo išlaidas konferencijos dalyviai apsimoka patys arba juos siunčianti institucija. Bus išrašytos sąskaitos faktūros. Turėkite ant atskiro lapo užsirašę sąskaitai išrašyti reikalingus rekvizitus (pavardė, vardas, įmonės kodas, mokykla).

LGMA simbolika.

Visi, norintieji įsigyti marškinėlius su LGMA simbolika ir meile geografijai, prašome tai nurodyti registracijos anketoje.Taip pat reikia pasirinkti ir marškinėlių spalvą bei dydį. Marškinėliai bus pagaminti ir atvežti į Forumą. Jeigu pageidaujate marškinėlių ne tik sau, bet ir kolegoms, apie tai LGMA skyrių pirmininkus prašome informuoti atskiru laišku adresu lgmainformacija@gmail.com

Pranešimai

Kviečiame mokytojus konferencijos tema skaityti pranešimus. Norinčius parengti pranešimą (15 min. trukmės), prašome iki rugsėjo mėn. 1 d. informuoti apie tai adresu monblanas@gmail.com

Su jumis bus susisiekta ir suderinti visi su pranešimais susiję klausimai.

Forumo organizatoriaiLGMA renginių organizavimo komitetas, Alytaus LGMA skyrius.

Pasiteirauti viešbučių ir kitais rūpimais klausimais galima telefonu +370 604 75385 arba el. paštu modestas.raudonis@gmail.com (Modestas Raudonis).

Pranešimų klausimais skambinkite +370 685 33983 (Rytas Šalna)

Papildomos informacijos apie renginį bus paskelbta rugsėjo mėn. pradžioje, o liepos pirmąją savaitę – Forumo dalyvių sąrašas patikslinimui.

LGMA Forumo 2020 organizatoriai

Share This Post
1 komentaras
 1. Sveiki, registruojantis į konferenciją pažymėjimui per semi plius rinkitės Lazdijų rajono savivaldybę. Ačiū. Nepavykus užsiregistruoti, bus sudarytos sąlygos atvykusiems į konferenciją užsiregistruoti.

Rašyti komentarą