Europos egzaminas jau čia pat

„Europos egzaminas“ vyks  2021 m. gegužės 7 d. interneto svetainėje www.europosegzaminas.lrt.lt. Mokiniai ir visi norintys galės dalyvauti egzamine naudodami išmaniuosius telefonus, planšetes arba kompiuterius (iš anksto registruotis nereikia).

Egzamine kviečiami dalyvauti vyresnių klasių mokiniai. Iš kiekvienos mokyklos geriausiai pasirodęs mokinys pateks į „Europos egzamino“ finalą gegužės 25 d., kuris vyks internetu.

Atskira mokyklų, dalyvaujančių „Europos egzamine“, registracija nėra vykdoma.

Tikimės, kad ir šių metų „Europos egzaminas“ bus puikus būdas paminėti Europos dieną ir daugiau diskutuoti apie Europos Sąjungą su mokiniais. 

Išsami informacija apie „Europos egzaminą“ pateikiama šiuose portaluose: www.europosegzaminas.lrt.lt arba https://ec.europa.eu/lithuania/events/EUexam_2021_lt

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija. Egzamino globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Egzamino partneriai: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda.

Iškilus klausimams dėl „Europos egzamino“ kreipkitės el. paštu europosegzaminas@coagency.lt arba tel. +370 699 74591.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

Gedimino pr. 16

LT-01103 Vilnius

Tel:  +370 5 2499941

Mob. Tel. +370 6 4241144

Aneta Stankevičienė

aneta.stankeviciene@ec.europa.eu

www.europa.eu/lietuva

Europos Komisija yra įsipareigojusi saugoti asmens duomenis. Visi asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 45/2001 dėl asmenų apsaugos Bendrijos institucijoms ir įstaigoms tvarkant asmens duomenis ir laisvo tokių duomenų judėjimo. Visa asmeninė informacija, kurią turi Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, tvarkoma atitinkamai.

Share This Post

Rašyti komentarą