Lietuvos moksleiviai išvyko į Europos šalių geografijos olimpiadą eGeo Bulgarijoje

Lietuvos jaunių komanda išvyko į Europos šalių geografijos olimpiadą, kuri birželio 28 – liepos 3 d. vyks Bulgarijos mieste Varnoje.

Lietuvos komandą sudaro: 

JAUNIAI 

  • Marta Puronaitė (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Kristina Zakarauskienė), 
  • Mangirdas Norvilas (Vilniaus licėjus, mokytoja Linoreta Vasilevičienė), 
  • Marius Dimša (Vilniaus licėjus, mokytoja Jolita Milaknienė).

JAUNUČIAI 

  • Paulius Gudauskas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija, mokytoja Vilma Norvaišienė),
  • Agota Hokušaitė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla, mokytoja Salvinija Vaičiūnienė),
  • Vytautas Klimavičius (LSMU gimnazija, mokytoja Jolita Vizbarienė), 
  • Jokūbas Mackonis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija, Eglė Mikšienė),
  • Marius Venslauskas (VDU Ugnės Karvelis gimnazija, Aistė Vilimė).

Visi šie mokiniai dalyvavo pasiruošimo tarptautinėms olimpiadoms stovykloje, kuri birželio mėn. vyko Kaune.

Komandos vadovai: Rytas Šalna ir Angelė Pakamorienė.   

Linkime Lietuvos jaunių ir jaunučių komandai kuo geresnių rezultatų. 

Share This Post

Rašyti komentarą