Trečiojoje 2-4 klasių olimpiadoje MANO GAUBLYS dalyvavo beveik 7500 mokinių

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) iniciatyva trečią kartą organizuota pasaulio pažinimo olimpiada 2–4 klasių mokiniams „MANO GAUBLYS”. Iš viso olimpiadoje dalyvavo beveik 7500 mokinių. LGMA dėkoja visiems mokytojams, kurie ir šiais metais dalyvavo šioje olimpiadoje.

Faktai apie įvykusią olimpiadą.

Iš viso olimpiadoje dalyvavo 7485 mokiniai.

  • antrokų – 2680 mokinių
  • trečiokų – 2355 mokiniai
  • ketvirtokų – 2450 mokinių
Mokinių pasiekimų suvestinė
Olimpiados organizatoriai, surinkę ir apdoroję mokinių rezultatus iš visos Lietuvos, parengė mokinių surinktų taškų pasiskirstymo grafikus, kurie leis pradinių klasių mokytojams pasitikrinti savo mokinių lygį Lietuvos mastu.
 
2 klasės rezultatų suvestinė

3 klasės rezultatų suvestinė

4 klasės rezultatų suvestinė
 
Apibendrinamosios išvados
  1. Trečioji pasaulio pažinimo olimpiada 2-4 klasių mokiniams „Mano gaublys” vyko nuotoliiu būdu sudėtingomis sąlygomis, tačiau taip pat sulaukė didelio dalyvių skaičiaus.
  2. Šis renginys yra ne komercinis ir įtrauktas į nacionalinį mokinių olimpiadų ir konkursų sąrašą.
  3. Pasirinkta užduočių pateikimo forma pasiteisino, nes sudaro galimybes mokiniams visuotinai pasitikrinti žinias, o mokytojams atkreipti dėmesį į užduočių pateikimo pobūdį, jų sąryšį su aplinka, šiuolaikiniu kontekstu, mokinių pasiekimus. Taip pat svarbu ir tai, kad tokia užduočių pateikimo sistema neapkrauna mokytojo darbų tikrinimu ir leidžia labai greitai ir efektyviai organizuoti olimpiadą.
  4. Surinkti mokytojų atsiliepimai leidžia daryti išvadą, kad ši olimpiada pasiteisina ir įdomi mokiniams bei jų tėvams, o mokytojams naudinga ir paįvairina pasaulio pažinimo ugdymo procesą.

LGMA ragina ir kitais metais pradinių klasių mokytojus aktyviai dalyvauti šioje pasaulio pažinimo „Mano gaublys” olimpiadoje.

Dėkojame leidyklai ŠVIESA, kuri suteikė teisę naudoti Pasaulio pažinimo vadovėlių iliustracinės medžiagos fragmentus.    

Olimpiados MANO GAUBLYS organizatoriai

Share This Post

Rašyti komentarą