Lietuvos moksleiviai dalyvauja 12-oje Baltijos šalių geografijos olimpiadoje Latvijoje

Lietuvos jaunių komanda dalyvauja 12-oje Baltijos šalių geografijos olimpiadoje, kuri birželio 25-30 dienomis vyksta Latvijos mieste Jelgavoje.
 
Olimpiadoje dalyvauja komandos iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos bei Vokietijos.
 
Lietuvos komandą sudaro: 

Ugnius Vilimas (Vilniaus licėjus, mokytoja Jolita Milaknienė),

Faustas Kondratavičius (LSMU gimnazija, mokytoja Jolita Vizbarienė),

Lukas Petrikas (Vilniaus licėjus, Rima Bačkienė),

Rojus Kondratavičius (LSMU gimnazija, mokytoja Jolita Vizbarienė), 

Miglė Birštunaitė (Vilniaus licėjus, mokytoja Linoreta Vasilevičienė),

Augustinas Bajoras (LSMU gimnazija, mokytoja Jolita Vizbarienė),

Hubertas Būdvytis (Vilniaus licėjus, mokytoja Jolita Milaknienė).

Visi mokiniai dalyvavo pasiruošimo tarptautinėms olimpiadoms stovykloje, kuri birželio mėn. vyko Kaune.

Komandos vadovai: Tomas Sinkevičius ir Gabija Vasiliauskaitė.   

Linkime Lietuvos komandai kuo geresnių rezultatų. 

Share This Post

Rašyti komentarą