Lietuvos jaunių komanda išvyko į Europos šalių geografijos olimpiadą, kuri birželio 28 – liepos 3 d. vyks Bulgarijos mieste Varnoje.
Lietuvos komandą sudaro:
JAUNIAI
- Marta Puronaitė (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Kristina Zakarauskienė),
- Mangirdas Norvilas (Vilniaus licėjus, mokytoja Linoreta Vasilevičienė),
- Marius Dimša (Vilniaus licėjus, mokytoja Jolita Milaknienė).
JAUNUČIAI
- Paulius Gudauskas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija, mokytoja Vilma Norvaišienė),
- Agota Hokušaitė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla, mokytoja Salvinija Vaičiūnienė),
- Vytautas Klimavičius (LSMU gimnazija, mokytoja Jolita Vizbarienė),
- Jokūbas Mackonis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija, Eglė Mikšienė),
- Marius Venslauskas (VDU Ugnės Karvelis gimnazija, Aistė Vilimė).
Visi šie mokiniai dalyvavo pasiruošimo tarptautinėms olimpiadoms stovykloje, kuri birželio mėn. vyko Kaune.
Komandos vadovai: Rytas Šalna ir Angelė Pakamorienė.
Linkime Lietuvos jaunių ir jaunučių komandai kuo geresnių rezultatų.